The Witcher 3’ün Son Ek Paketi Ana Oyundan Daha İyi Olacak!

w1

Polonya’lı yazar Andrzej Sapkowski’nin klasikleşmiş eseri Witcher’ın, oyun uyarlamasının sonuncu ayağı olan The Witcher 3: Wild Hunt geçtiğimiz yıla damgasını vurmuş, pek çok oyun otoritesi tarafından yılın en iyi oyunu ve yılın en iyi rpg oyunu gibi bir çok ödül kazanmıştı.

 

Witcher 3 için hazırlanan iki expansion pack’den birisi geçtiğimiz aylarda çıkmıştı. Son expansion pack olan Blood and Wine ise Geralt’ın hikayesini anlatan son içerik olacak.   Oyunun baş yazarı  Jakub Szamalek’nin, Eurogamer Italy’e yaptığı açıklamalarda; Blood and Wine’ın ana oyundan çok daha kaliteli olacağını söylüyor. Kendisi konuşmasında ”Geralt’ın seride ana karakter olarak bulunduğu son yapım olacağını” eklemeden geçemiyor.

 

Jakub Szamalek’e göre ana oyuna yapılan çeşitli eleştiriler, expansion pack’lerin daha iyi olması yönünde olumlu bir etki yaratmış. The Witcher 3’de akıllarda kalıcı karizmatik bir kötü karakter olmadığını ve bu eksikliğin Blood and Wine ile giderileceğini dile getiriyor.

 

Blood and Wine seride görmediğimiz yeni bir bölge olan Toussaint’da geçecek, karmaşık hikayesi ve akılda kalıcı karakterler bulunduracak expansion pack’in 20 saatlik bir içerik sunacağı da açıklanan bilgiler arasında.

Şu an için Witcher dünyasına yapacağımız ziyaretin son durağı olan Blood and Wine’ın bitiminden sonra CD Projekt Red bütün gücüyle Cyberpuk 2077 üzerinde çalışmalarına devam edecek.

 

Kaynak:  gamespot

Mutlaka Okuyun!

Witcher filminde Görmek İstediğimiz Oyuncular

Geçtiğimiz yıl üçüncü ve şimdilik son oyunu çıkan Witcher serisi, oyunlarla birlikte dünya çapında büyük …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir