Black Panther’den Yeni Gelişmeler!

Joe Robert Cole, Black Panther Görüşmelerinde

black panther

Wrap sitesinin haberine göre, Marvel’in Black Panther karakterinin solo filmi için senaryo görüşmelerindeki isimlerden en öne çıkanı şu an John Robert Cole. Marvel yönetiminden henüz konuyla ilgili onaylama gelmedi.

Black Panther filminde, Wakanda kralı ve ülkenin Black Panther’i haline gelecek olan son kahramanı T’Challa rolünde Chadwick Boseman’i göreceğiz. Filmle ilgili ilk teaser’ı Avengers: Age of Ultron‘da Black Panther’in belalı düşmanı Klaw (Andy Serkis) sayesinde almıştık. Black Panther’in bizzat kendisini ise ilk olarak Captain America: Civil War filminde göreceğiz.

Senarist adayımız Cole’ın ismini ise daha önceden Marvel’in Inhumans projesinde duymuştuk ancak bu söylentiler hiç onaylanmadı.

Film hakkında çıkan son söylentilerden biri ise Straight Outta Compton yönetmeni F Gary Gray‘in yönetmen koltuğuna oturacağı yönündeydi. Ancak The Wrap, Marvel’in filmin senaryosu bitmeden yönetmenine karar vermeyeceği yönündeki kararını açıklayarak bu söylentiyi çürüttü.

Black Panther şu an çıkış tarihini 7 Temmuz 2018 olarak almış durumda.

Siz senarist adayımız ve geri kalan film söylentileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com   thewrap.com

Mutlaka Okuyun!

Bilbo Baggins’imiz Sir Ian Holm Hayatını Kaybetti

Yüzüklerin Efendisi serisinde canlandırdığı Bilbo Baggins karakteriyle hafızalarımıza kazınan Sir Ian Holm 88 yaşında hayatını …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir