Güç Yüzükleri 2. Sezonu için 7 Yeni Oyuncu Kadroya Katıldı!

Güç Yüzükleri 2. sezonu için 7 yeni oyuncu dizi kadrosuna katıldı!

güç yüzükleri 2. sezonu

Vernon Sanders, Amazon Stüdyoları Küresel Televizyon Başkanı, “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri prömiyerinden bu yana, izleyicileri J.R.R. Tolkien’in muhteşem Orta Dünya’sının büyüsünü ve mucizesini deneyimlemek üzere bir araya getiriyor. Bugüne kadar, birinci sezon her bölgede Prime Video için en çok izlenen Orijinal dizi oldu ve dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlendi; güçlü hikaye anlatımının evrensel doğasına işaret eden gerçek bir küresel hit. Bu harika oyunculara ‘kardeşliğimize’ hoş geldiniz diyor ve ikinci sezonda daha inanılmaz İkinci Çağ hikayeleri anlatmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Güç Yüzükleri 2. Sezonu için 7 Yeni Oyuncu Kadroya Katıldı!

Yeni oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Gabriel Akuwudike, Yasen “Zates” Atour, Ben Daniels, Amelia Kenworthy, Nia Towle ve Nicholas Woodeson. Ork lideri “Adar” rolü için de 2. Sezonda oyuncu değişikliği yapıldı ve Sam Hazeldine tarafından canlandırılacak.

Gabriel Akuwudike

Gabriel Akuwudike - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Gabriel Akuwudike, beğenilen dizi Hanna’da (Prime Video) rol almış İngiliz-Nijeryalı bir aktördür. Diğer TV projeleri arasında Ridley Road (BBC) ve War of the Worlds (FX/Disney+) bulunmaktadır. Sam Mendes’in 1917’si ve Toby Haynes’in yönettiği HBO yapımı Brexit gibi filmlerde rol almıştır.

Yasen “Zates” Atour

Yasen ‘Zates’ Atour - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Yasen “Zates” Atour en çok The Witcher’ın (Netflix) İkinci Sezonundaki “Coen” rolüyle tanınıyor. Ayrıca Young Wallander’da (Netflix) “Reza Al-Rahman” rolüyle dizinin düzenli oyuncularından biriydi. Good Intentions filmini yönetti ve When the Screaming Starts filminin baş yapımcısı ve yıldızıydı.

Ben Daniels

Ben Daniels - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Ben Daniels, Jupiter’s Legacy (Netflix) dizisinde “Walter Sampson”, The Crown (Netflix) dizisinde “Lord Snowdon”, The Exorcist (Hulu) dizisinde “Peder Marcus Keane” ve House of Cards (Netflix) gibi televizyon dizilerinde tekrar eden roller üstlenmiştir. Film kredileri arasında Benediction, Captive State ve Rogue One: A Star Wars Story’deki roller bulunmaktadır. Ben, The Normal Heart (National Theatre) da dahil olmak üzere çok sayıda yapımda yer almış ödüllü bir sahne oyuncusudur. Londra Müzik ve Dramatik Sanatlar Akademisi’nde eğitim almıştır.

Sam Hazeldine

Sam Hazeldine - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Sam Hazeldine’in rol aldığı diziler arasında Peaky Blinders (BBC), Slow Horses (Apple TV+), The Huntsman: Winter’s War, Mechanic: Resurrection ve Ridley Scott’ın The Last Duel filmleri yer almaktadır. Şu anda The Sandman (Netflix) ve The Playlist’te (Netflix) yer alan oyuncu, yakında vizyona girecek olan Band of Brothers’ın devam filmi Masters of The Air’de (AppleTV+) Austin Butler ve Callum Turner’la birlikte rol alacak ve Casanova draması A Beautiful Imperfection’da Jonah Hauer-King ve Dar Zuzovsky’yle birlikte oynayacak.

Amelia Kenworthy

Amelia Kenworthy - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Amelia Kenworthy Kraliyet Drama Sanatları Akademisi mezunudur. RADA’dayken Spring Awakening, A Midsummer Night’s Dream ve Two Gentlemen of Verona gibi çok sayıda sahne yapımında ve IRL ve Messenger adlı kısa filmlerde rol almıştır. Televizyondaki ilk dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olacak.

Nia Towle

Nia Towle - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Nia Towle en son Netflix filmi Persuasion’da görüldü. Nia, sahnede Neil Gaiman’ın The Ocean at the End of the Lane oyununu hem National Theatre hem de Duke of York Theatre’da sergiledi. Nia, 2021 yılında mezun olduğu Guildhall School of Drama’daki eğitimi sırasında Yerma, A Streetcar Named Desire ve Medea gibi oyunlarda başrol oynadı.

Nicholas Woodeson

Nicholas Woodeson - Güç Yüzükleri 2. Sezonu

Nicholas Woodeson televizyon, sinema ve tiyatronun deneyimli İngiliz oyuncularındandır. Televizyondaki başarıları arasında Silent Witness (BBC), Baptiste (BBC), The Honourable Woman (BBC), Poirot (ITV) ve Rome (HBO/BBC) bulunmaktadır. Ayrıca The Hustle, Paddington 2, The Danish Girl, Skyfall ve Conspiracy gibi filmlerde de rol almıştır. Nicholas Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi mezunudur.

Güç Yüzükleri 2. sezonu yeni oyuncuları şimdilik bu şekilde. Yeni gelişmeler için eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power yani Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

 

Mutlaka Okuyun!

Adar'ın yeni aktörü Sam Hazeldine

Adar’ın Yeni Aktörü Sam Hazeldine Röportajı (Güç Yüzükleri)

“Entertainment Weekly ‘ye konuşan Adar’ın yeni aktörü Sam Hazeldine, ’Karanlık bir karakter ama kendini kötü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir