Sir Ian McKellen, Yüzüklerin Efendisi dizisinde Gandalf’ı oynamak istiyor!

Yüzüklerin Efendisi dizisinde Gandalf'ı oynamak istiyor

Yakın zamanda HBO, Amazon ve Netflix gibi kanalların Yüzüklerin Efendisi serisini diziye uyarlamak için telif haklarını satın almaya çalıştıkları şeklinde haberler çıkmış ve Amazon küresel telif haklarını kazandığını açıklamıştı.

Sir Ian McKellen, Graham Norton Show isimli programda “Dizide Gandalf karakterini başkası canlandırırsa bunu sinir bozucu bulur musun?” sorusuna “Başka Gandalf mı? Ne kastediyorsun?” dedi ve “Henüz Gandalf’ı oynamam için bir teklif gelmedi. Bir başkasının oynayacağını mı düşünüyorsun? Gandalf 7000 yaşında yani ben o kadar yaşlı değilim!” diyerek Gandalf karakterini yeniden oynamak istediğini ifade etti.

Fakat dizinin hangi dönemi, hangi konuyu ele alacağı netleşmedi. Bu nedenle bu isteğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de belli değil.

Not: Graham Norton Show’un “Yüzüklerin Efendisi dizisinde Gandalf’ı oynamak istiyor” başlıklı videosu yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube’dan kaldırıldı.

Not: Graham Norton Show’un “Yüzüklerin Efendisi dizisinde Gandalf’ı oynamak istiyor” başlıklı videosu yayınlandıktan kısa bir süre sonra YouTube’dan kaldırıldı.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 Dalda Emmy Adaylığı Aldı!

Bu yıl 75’incisi düzenlenecek olan Primetime Emmy Ödülleri’nin adayları açıklandı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir