Vin Diesel Olası Silmarillion’da Rol Almak İstiyor

Vin Diesel

Fantezi eserlerin efsane ismi J.R.R. Tolkien günümüzde birçok insan için çok şey ifade etmektedir. Ünlü oyuncu Vin Diesel’de bunlardan biri. Geçtiğimiz günlerde Tolkien’in kendisinde çok özel bir yer tuttuğunu ve son filmi The Last Witch Hunter’da üzerinde büyük etkisi olduğunu belirten Vin Diesel’in olası bir Silmarillion filminde çok oynamak istediği ortaya çıktı.

Vin Diesel’in son filmi The Last Witch Hunter’da yer alan ve Stephen Colbert isimli Talk Show’a katılan Elijah Wood, Vin Diesel ile beraber yer alacakları yeni filmin setinde J.R.R. Tolkien’in Silmarillion’u üzerine konuştuklarını söyledi.

The Lord of The Rings serisinde Frodo Baggins karakterini canlandıran Elijah Wood, sadece aktör olmadığını, büyük bir Tolkien hayranı olduğunu belirtti. The Last Witch Hunter filminin ilk çekim gününde Vin Diesel’in kendisine gelerek, Karanlıklar Efendisi Melkor rolü için yönetmen Peter Jackson ile konuşması gerektiğini söylediğini belirtti.

Tolkien’in ölümünden 4 yıl sonra oğlu Christopher Tolkien tarafından yayınlanan Silmarillion’un beyazperde’ye uyarlanması için önümüzde duran tek engel ise film haklarının henüz alınamaması. Hobbit filmlerinin gösterimi sırasında Orta Dünya filmleri hakkında açıklamalar yapan Christopher Tolkien, yönetmen Peter Jackson’ın yapımlarından hoşnut olmadıklarını belirtmişti.

Vin Diesel ve Elijah Wood’un birlikte yer aldıkları filmi The Last Witch Hunter 23 Ekim’de vizyona girecek.

Peki sizce önümüzdeki zaman içerisinde Silmarillion beyazperdeye taşınırsa Vin Diesel’i Melkor veya başka bir rolde izlemek nasıl olur? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak:
Entertainment Weekly
Techtimes

Mutlaka Okuyun!

yüzüklerin efendisi filmleri yeniden sinemalarda

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Yeniden Sinemalarda! (Hem de ilk kez IMAX’e geliyor!)

Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden sinemalarda! Hem de ilk kez IMAX’e geliyor! Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir