X-Men: Apocalypse’ten Yeni Fragman Yayınlandı

X-Men - Apocalypse

Bu yılın merakla beklenen süper kahraman filmi X-Men: Apocalypse’ten aksiyon dolu yepyeni fragman yayınlandı.

20th Century Fox, X-Men serisinin 9. filminin yeni tanıtımını nihayet bizlerle buluşturdu. Şu ana kadar gördüklerimizle izleyicileri büyük heyecan içerisine sokan filmin yeni fragmanından anlaşılacağı üzere doyumsuz bir aksiyon yine bizleri bekliyor.

Oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner, Olivia Munn, Lucas Till, Evan Peters, Kodi Smit-McPhee, Alexandra Shipp, Josh Helman, Lana Condor ve Ben Hardy gibi isimlerin bulunduğu X-Men: Apocalypse 27 Mayıs’ta vizyona girecek.

Bryan Singer’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu ise şöyle:

Medeniyetin doğuşundan beri tanrı olarak görülen Apocalypse, evrende ilk ve en güçlü mutant, dünyadaki diğer mutantların güçlerini toplayarak ölümsüz ve yok edilemez hale geldi. Binlerce yılın sonunda gerçekleşen uyanış ile birlikte gördüğü dünyada memnun kalmayan ve kendisinin hükmedeceği yeni bir dünya düzeni oluşturmak isteyen En Sabah Nur, içlerinde cesareti kırılmış Magneto’nun da bulunduğu en güçlü mutantlardan oluşan bir takım kurmaya başlar. Şu ana kadar ki en güçlü düşmanlarını durdurmak ve insanlığı büyük bir yıkımdan kurtarmak için Raven, Professor X’in yardımıyla genç bir X-Men takımına liderlik etmelidir.

Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Bohemian Rhapsody filminin yeni yönetmeni belli oldu!

Queen grubunun solisti Freddie Mercury‘nin hayat hikayesini anlatacak olan “Bohemian Rhapsody” filminin çekimleri, filmin yönetmeni …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir