Yeni Sezonda Quake’e İlk Bakış!

Marvel ve ABC, Agents of SHIELD’ın yeni sezonunda göreceğimiz Quake’ın ilk kostümlü resmini yayınladı.

quake 1

Bu resimle beraber izleyiciler Daisy Johnson’ın yeni eldivenlerine de yakından bakma imkanı buldu.

Konuyla ilgili oyuncu Chloe Bennet şunları söylüyor:

“Bu eldivenler yalnızca Daisy’e ve onun yıkım gücüne ait. Bana kalırsa kostümün en kullanışlı parçaları çünkü kostümün kendisi gerçekten çok rahatsız! Her zaman süperkahramanların neden bu kadar dar kostümler giydiğini merak etmişimdir. Çünkü gerçekten darlar ve hareketleri sınırlıyorlar. Bu da ekranda işe yarıyor tabi.”

3. sezonda kostüm değişikliğine giden tek kişi Daisy olmayacak. Kostüm tasarımcısı Ann Foley yeni sezonda tüm ekibin Marvel Evrenindeki yerlerini belli edecek şekilde görünmesini istiyor:

“3. sezonda tüm kostümlerin değiştiğini göreceksiniz. İlk sezonda, sezonun sonuna doğru, SHIELD’ın çöktüğü zamanlar, kostümlerin değiştiğini görmüştünüz. Biraz daha karanlık temalar kullanmıştık. 2. sezonda ise herkes oldukça büyümüştü, bu yüzden giyim tarzlarının da değiştiğini gördünüz. Şimdi ise, 3. sezona geldiğimizde, yine bir değişiklikle karşılaşacaksınız. Ve bu kez herkesin kostümü kişiliğini yansıtacak.”

Bu sözler açıkça yeni sezonda daha çok karşılaşacağımız Inhumans’a işaret ediyor. Demek ki herkesi özel güçleriyle ilgili bir kostümle göreceğiz, bu da bize gelecek bölümler için fikir verecektir.

Tam boyutlu resimleri aşağıda görebilirsiniz. Peki siz Quake’ın görünüşünü beğendiniz mi? Yeni sezon hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir