Yüzüklerin Efendisi dizisinde ilk oyuncu değişikliği!

Heyecanla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinde ilk oyuncu değişikliği gerçekleşti. Birkaç ay önce dizinin ilk başrolü olarak duyurulan Will Poulter “program uyumsuzluğu” nedeniyle diziden ayrıldı.

Malumunuz 2017 yılında Orta Dünya atmosferini tekrar yaşatacak bir dizinin haberi gelmişti. Heyecan ve gerginlik dolu bekleyiş içerisinde Amazon‘un dizinin yapımcılığını üstlendiğini öğrenmiştik. Hatta Amazon twitterdaki Lotronprime hesabından çok başarılı bir tarzda dizinin geçeceği dönemi de açıklamıştı. Resmi duyurular dizinin geçeceği 2. Çağ ve yapım ekibi ile sınırlı durumdayken Variety ve Deadline özel haberlerle bazı oyuncuların isimlerini açıklamışlardı.

Yüzüklerin Efendisi dizisinde ilk oyuncu değişikliği

Yüzüklerin Efendisi dizisinde ilk oyuncu değişikliği: Will Poulter

Altını çizerek ifade etmemizde fayda var, Variety’nin duyurduğu bu oyuncular Amazon tarafından şimdilik resmi olarak onaylanmadı ya da yalanlanmadı. Haberlerin doğruluğu hakkında kafa karışıklığımız halen sürerken Variety bir başka özel haber ile adı geçen oyunculardan Will Poulter‘ın dizide yer alamayacağını açıkladı. Habere göre Bandersnatch ve Midsommar filmlerinden de tanıdığımız Will Poulter çalışma programının uyumsuzluğu sebebiyle dizinin oyuncu kadrosundan ayrıldı. Hangi rolü oynayacağı tartışmaları devam ederken Yüzüklerin Efendisi dizisinde ilk oyuncu değişikliği yaşanmasını açıkçası kimse beklemiyordu. Duyurulan diğer oyuncular (Markella Kavenagh, Maxim Baldry, Joseph Mawle ve Ema Horvath) arasında da Orta Dünya severler tarafından en çok beğenilen aktörlerden birisi olmuştu. Kendisinin Elrond’un gençliğini canlandıracağı yönünde de tahminler vardı. Ancak malesef genç oyuncu dizide yer alamayacak.

Aslında bu durum açıklanan diğer oyuncularının yerlerinin çok da sağlam olmadığını da gösteriyor. Hayranların tepkisi ya da çeşitli anlaşmazlıklar sebebiyle diziden başka oyuncuların da ayrılması söz konusu olabilir.

Bizi twitter ve instagramdan takip etmeyi unutmayın!

Twitch.tv/OrtaDunyaCom üzerinden gerçekleştirdiğimiz yayınlarımıza da bekleriz!

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir