Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Başrolü

Variety özel bir haber ile Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk başrolünü duyurdu. Amazon’un rekor bütçe ayırdığı Yüzüklerin Efendisi dizisinden resmi duyurlar ve duyumlar ardı ardına geliyor. Orta Dünya’nın İkinci Çağı’nda geçeceği kesinleşen Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk başrolü Variety’nin özel haberine göre “Black Mirror: Bandersnatch” oyuncularından Will Poulter olacak.

Habere dair Amazon tarafından herhangi bir doğrulama ya da yalanlama paylaşılmadı. Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapım ekibinin tamamının tanıtıldığı video yapılan son resmi duyuru olarak görünüyor.  Hatta bu videonun yayınlanmasından dört gün önce Variety resmi kaynakların halen yorum yapmadığı özel bir haber ile Markella Kavenagh‘ın Tyra isimli bir karakteri canlandıracağını da duyurmuştu. Amazon‘un bu haberlere sessiz kalması duyumları doğrular nitelikte.

Will Poulter daha önce Narnia Günlükleri filminde de rol almıştı. Oyuncunun Yüzüklerin Efendisi dizisinde de rol alması hoş bir tesadüf aslına bakarsınız. Çünkü Narnia Günlükleri fantastik kitap serisinin yazarı C.S Lewis ile J. R. R. Tolkien yakın arkadaşlardı.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Başrolü

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Başrolü

Son olarak Midsommar (IMDb 7.6) filminde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Tolkien‘in yarattığı Orta Dünya evreninde geçecek Amazon dizisinde başrollerden birini canlandıracak. Will Poulter daha önce Netflix‘in ilk interaktif filmi Black Mirror: Bandersnatch‘de (7.2) ve 2015 yılının en çok ses getiren filmlerinden The Revenant‘ta (8.0) rol almıştı. Ayrıca 2014 yılında BAFTA‘da Gelecek Vaadeden Genç Oyuncu ödülünü kazanmıştı.

İsmi duyurulduğu andan itibaren yapılan paylaşımlarda kendisinin bir Elf karakterini canlandıracağına yönelik tahminler yürütülüyor. Hatta çoğu paylaşım Will Poulter’ın Elrond’u canlandıracağı yönünde. Orta Dünya severler olarak biz de heyecanla canlandıracağı role dair detayları bekliyoruz.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir