Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada Türkçe Altyazılı

31 Mayıs Pazar günü Yüzüklerin Efendisi hayranları için çok kıymetli bir video yayınlanmıştı. Amerikalı Josh Gad’ın gerçekleştirdiği Reunited Apart youtube serisinde Yüzüklerin Efendisi ekibinin yeniden bir araya geldiğini görmüştük. Yıllar sonra bir araya gelen ekibi artık Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

OrtaDunya.Com gururla sunar, Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada Türkçe Altyazılı!

Bir altyazı asla geç kalmaz, OrtaDunya.Com takipçisi. Erken de gelmez. Tam gerektiği vakitte gelir.

Evet, altyazı beklediğinizden biraz daha geç geldi, biliyoruz. Bunun nedeni sizlere en kaliteli altyazıyı sunma çabamız ve Peter Jackson’ın asla anlaşılmayan İngilizcesi idi. (İzleyince bize hak vereceksiniz.)

Reunited Apart programı, insanların kalplerinde yer etmiş birçok kült filmin oyuncularını yeniden bir araya getirip, hayranlarıyla buluşturuyor. Josh Gad’ın youtube kanalından inceleyebileceğiniz bu “uzaktan” buluşmalar aynı zamanda bir yardım etkinliği. Her program, bir yardım kuruluşuna bağış toplanıyor. Yüzüklerin Efendisi ekibinin yeniden bir araya geldiği bölümde de “No Kid Hungry” için bağış toplandı. Seyirciler 121 bin dolar toplarken, Cheerios firması 1.3 milyon dolar bağışladı.

8 Haziran 2020’de gerçekleşecek programda da Ghost Busters ekibinin yeniden buluşması gerçekleşecek. Uzaktan buluşmaları takip etmek ya da bağış yapmak isterseniz Josh Gad’ın youtube hesabını inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Bahtiyar Engin röportajını yayınlayacağımız youtube hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada Türkçe Altyazılı
Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada Türkçe Altyazılı

Josh Gad, Sean Astin (Sam), Ian McKellen (Gandalf), Elijah Wood (Frodo), Dominic Monaghan (Mery), Orlando Bloom (Legolas), Billy Boyd (Pippin), filmlerin yönetmeni Peter Jackson ve yapım ekibinden Philippa Boyens, Viggo Mortensen (Aragorn), Andy Serkis (Gollum), Sean Bean (Boromir), Karl Urban (Eomer), Miranda Otto (Eowyn), John Rhys-Davies (Gimli), Liv Tyler (Arwen)

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yeniden Bir Arada Türkçe Altyazılı videosunu yayınladığımız YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

yüzüklerin efendisi filmleri yeniden sinemalarda

Yüzüklerin Efendisi Filmleri Yeniden Sinemalarda! (Hem de ilk kez IMAX’e geliyor!)

Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden sinemalarda! Hem de ilk kez IMAX’e geliyor! Yüzüklerin Efendisi filmleri yeniden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir