Elizabeth Olsen Civil War’daki Rolü Hakkında Konuştu

Farklı bir Scarlet Witch mi göreceğiz?

scarlet witch

Tüm hayranlar Marvel’in ve yönetmenler Russo Kardeşlerin Civil War’da nasıl bir ton izleyeceklerini merak ediyor. Marvel Evreninde Scarlet Witch/Wanda Maximoff’u canlandıran Elizabeth Olsen, filmdeki rolü ve rolünün ne yönde olduğuna dair bize biraz ipucu veriyor.

Toronto Uluslarası Film Festivalinde I Saw the Light adlı filmin tanıtımında Collider’a konuşan Olsen şunları söyledi:

“Yalnızca beş hafta çekimlerde bulundum ama yine de çok heyecanlı geçti. Bir önceki filmde insan zekası olan Ultron robotlarıyla uğraştık ancak bu kez zaman zaman gerçek insanlarla da uğraşıyoruz. Kendinizi o kadar tehlikeli görmek kadar korkunç bir şey yoktur. Sanırım bu kez oldukça karanlık ve komik oldu. Gerçekten komikti, zaman zaman çekmekte zorlandım. Ama sanırım oldukça ilginç bir film olacak.”

“Karanlık” ve “komik” kelimelerini aynı anda kullanması oldukça ilginç olsa da, Olsen’in filmin sonu hakkında pek bir fikri yok. “Nasıl sona ereceğini merak ediyorum. Son çekimleri izlemek istiyorum çünkü filmin sonunda kimlerin eksileceğini öğrenmek için sabırsızlanıyorum,” diyor Olsen gülerek.

Röportaj, Olsen’e Infinity War filmlerinde rol alıp almayacağı sorularak bitiriliyor ancak kendisinin konu hakkında bir bilgisi olmadığını öğreniyoruz.

Karanlık? Komik? Scarlet Witch? Siz bir bağlantı kurabildiniz mi? Sizce bu tarz bir karakter nasıl bu iki özelliği birden yansıtabilir? Ya da belki “komik” kelimesiyle yalnızca filmin genelini işaret ediyordur veya Ultron’un esprileri gibi bir şey bizi bekliyordur. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

meteorman stranger yabancı güç yüzükleri rings of power

Meteor Man Kimdir? Stranger (Yabancı) Kim? Rings of Power (Güç Yüzükleri) Meteor Man Teorileri

The Lord of the Rings: The Rings of Power yani Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri dizisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir