Lotro’ya Yeni Raid Geldi! Update 18.2 Yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda Far Anorien bölgesinin oyuna eklenmesiyle birlikte maksimum seviye (level cap) 105’e çıkmış ve yeni giysiler ile takılar oyuna eklenmişti. Far Anorien’in çıkışında da söylendiği gibi pek çok insan yeni raid olan Throne of the Dread Terror’ın çıkışını beklemekteydi. 28 Mayıs’ta çıkması beklenen yeni update oyunculardan gelen yoğun istek üzerine 5 Haziran ayına ertelenmişti.

Yeni update Minstrel sınıfında çeşitli değişiklikler yapmakla birlikte, Vip oyuncuların sahip olduğu bazı pozitif özellikleri daha da güçlendirmeye başladı (gardırop’a eklenebilecek item sayısı artırıldı.) Yeni ev eşyaları oyuna eklendi ve raid ile birlikte Daily instancelardan  düşen takıların güncellenmiş versiyonuyla, Pellenor instancelarından düşen armourların yeni sürümleri çıkmış durumda.

Bu yeni gelen eşyaları almak için 6 tane ana boss’u bulunan Throne of the Dead’i Tier 2 zorluğunda tamamlamak gerekiyor.

Yeni update ile gelen bazı itemlar şu şekilde:

 

 

Lotro ile ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı Lotro forumunda belirtebilirsiniz.

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 Dalda Emmy Adaylığı Aldı!

Bu yıl 75’incisi düzenlenecek olan Primetime Emmy Ödülleri’nin adayları açıklandı. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 6 …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir