Orta Dünya Temalı Yeni MMORPG Oyunu Geliyor!

Son zamanlarda Orta Dünya adına yapımlar son hızla artmaya ve gelişmeye devam ediyor. Orta Dünya Temalı yeni MMORPG oyunu geliyor! Yüzüklerin Efendisi dizisinden sonra resmi çıkışını gerçekleştiren The Lord of the Rings: Living Card Game oyunuyla birlikte yeni bir Orta Dünya oyununun daha haberini alıyoruz!

Athlon Games, Middle-Earth Enterprises ile anlaştıklarını Orta Dünya severler ile paylaştıktan sonra oyunun çevrimiçi bir yapıya sahip olacağını ve ücretsiz oynanabileceğini de (Free to Play) açıklamalarına ekledi. Oyunun çıkacağı platformlar arasında bilgisayar ve konsolların yer alacağı şu anlık söylenenler arasında. İleride bu platformların netleşmesi üzerine yorum yapabiliriz ancak, MMORPG türlü bir oyunun bilgisayar platformlarında daha çok iş yapacağını söyleyebiliriz. Oyunun çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi şu an belirtilmemiş olsa bile, her geçen gün oyunun çıkması adına bir adım atıldığını biliyoruz.

Orta Dünya Temalı Yeni MMORPG Oyunu Triple A Olacak!

Oyunun AAA deneyimi yaşatacağı söylendiği gibi, oyuncuların daha önce görmediği toprakların, insanların ve yaratıkların bu işe dahil olacağı dile getiriliyor. Oyunun geliştirilmesi adına tek başına çalışmayacak olan Athlon Games firması, bir geliştirici firma bulduktan sonra onun da ismini bu işe dahil edecek.

Orta Dünya Temalı Yeni MMORPG

Lord of the Rings: Online oyununun üzerine tam olarak nelerin konulacağını bu yeni yapım ile göreceğiz. Yüzüklerin Efendisi’nden mi, yoksa genel olarak Orta Dünya’nın geçmişinden veya geleceğinden esinlenerek bir oyun mu yaptıklarını bilemiyoruz. İlerleyen günlerde oyun hakkında gelişmeleri Athlon Games ile duyacağımıza eminim. Ek olarak Athlon Games, böylesine büyük bir anlaşmadan sonra kendini tüm dünyaya kanıtlamak ve bu oyun ile birlikte kendini geliştirmek istiyor.

Amazon’un yayınlayacağı Yüzüklerin Efendisi dizisiyle Orta Dünya sevgisi tekrardan ateşleneceği gibi, bu Dünya’dan bihaber olan kişilerinde bilgisi olacak. Bununla birlikte böylesine muhteşem bir evrene dahil olan severler, etraflarında yeni oyunlar ve diğer türlü Orta Dünya eserlerini arayacak. Athlon Games’in böylesine bir zamanda Middle-Earth Enterprises ile anlaşma sağlaması onlar adına çok başarılı olacak gibi duruyor.

Athlon Games’in resmi sitelerinden yayınlandığı bu güzel haberi bir de kendi sitelerinden görebilirsiniz. Orta Dünya Temalı Yeni MMORPG oyunu hakkında gelecekte oluşabilecek güncel bilgiler ve yenilikler için bizi takip etmeyi unutmayın!

Gelecekten gelen hüzünlü not: Orta Dünya Temalı Yeni MMORPG oyunu iptal edildi…

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir