Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Harry Potter Karakterleri

Bildiğiniz üzere Amazon rekor bütçe ayırarak Yüzüklerin Efendisi dizisinin yapımcılığını üstlendi. Büyük beklentiler içerisinde olduğumuz Orta Dünya temalı dizi,  Game of Thrones‘un final sezonundan sonra içine düşeceğimiz fantastik kurgu boşluğunu dolduracak gibi duruyor. Dizinin 2020 yılında Amazon Prime üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinde

Yüzüklerin Efendisi dizisinde Harry Potter karakteri şoku!

Amazon Prime, LotronPrime twitter hesabı üzerinden diziyle alakalı haritalar yayınlamıştı. Biz de bu haritalardan yola çıkarak dizinin geçeceği dönemlere dair olası senaryoları video ve yazı aracılığıyla derlemiştik. Amazon CEO‘su Jeff Bezos yaptığı bir açıklamayla Orta Dünya severleri dumura uğrattı. Bezos,  Yüzüklerin Efendisi dizisi içerisinde Orta Dünya evrenine Harry Potter evreninden bazı karakterlerin katılabileceğini söyleyerek “J. K. Rowling’in senaryo ekibine danışmanlık yapması konusunda da görüşmeler yapıyoruz. Harry Potter evreninde herkesi ters köşeye yatıran çıkışlarını dizide görmek isteriz. İhtimalleri düşünebiliyor musunuz?” dedi. Harry Potter karakterlerinin yer alabileceği ihtimali bizi yeterince üzmüyormuş gibi yapmış olduğu diğer gereksiz açıklama insanların aklına bugünün 1 Nisan olmasını getirdi.

Evet, şakalandınız. Yüzüklerin Efendisi dizisinde Harry Potter karakterinin ne işi var yahu? ^^ Sizleri seviyor ve yüzünüzde hafif bir tebessüm oluşturduysak bile mutlu hissediyoruz. Gergin dönemlerin sona erdiği, herkesin mutlu mesut olduğu güzel günler diliyoruz. Umarız Amazon’un yapımcılığını üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisi herkesin beklentisini karşılayan, hepimizin beğendiği ve Tolkien’in mirasının hakkını veren bir yapım olur.

Yüzüklerin Efendisi dizisinde

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor

Gandalf Emekli Olmayı Düşünmüyor! (Sir Ian McKellen Çalışmaya Devam Etmek İstiyor!)

Gandalf emekli olmayı düşünmüyor: Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin efsanevi oyuncusu Sir Ian McKellen, emekli …

2 yorum

  1. Game Of Thrones finalinden sonra boşluk oluşmuyor, Netflix’in en büyük bütçeli projesi The Witcher 2019’un son çeyreğinde geliyor:)

  2. 2020 de hayal oldu bakalım 2022 eylül ayında diziyi çıkartacaklar mı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir