Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı yayınlandı! 3 dakikalık fragmanın detayları!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri fragmanı San Diego Comic-Con etkinliğinde yayınlandı. 3 dakikalık fragman ile ilgili bütün detayları YouTube kanalımızda ele aldık.

Orta Dünya’nın 2. Çağ’ında geçecek The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinden 3 dakikalık fragman yayınlandı! Yine ve yeniden, bilmeyenler için tekrarlayalım, The Lord of the Rings: Rings of Power adıyla 2 Eylül 2022’de Amazon’un dijital yayın platformu Prime Video’da yayınlanacak.

YouTube kanalımızda Rings of Power’ın ana teaser trailer’ın detaylarını kare kare incelediğimiz videoyu en kısa sürede yayınlayacağız.

Güç Yüzükleri Fragmanı Detaylı İnceleme

Yüzüklerin Efendisi dizisi, The Rings of Power’ın uzun süredir beklenen uzun fragmanı San Diego Comic-Con etkinliğinde nihayet yayınlandı. İzlediğimiz kısa kısa teaser’lardan sonra ilk defa 3 dakikalık bir fragman izledik.

Fragmanın açılış sahnesinde Galadriel’i Elf miğferlerinin oluşan bir yığının üzerine bir miğfer daha bırakırken görüyoruz. Savaşın sonunda bittiğini sanıyorduk diyor. Burası Beleriand Savaşlarının beşincisi olan Sayısız Gözyaşı savaşı sonrası katledilen Elf ve İnsanların bedenlerinin olduğu Haudh-en-Ndengin yani, Katledilenler Tepesi olabilir.

Ayrıca yanmış ağaçlar sebebiyle Dagor Bragollach, Ani Alev Savaşı da akıllara geliyor. Bu iki savaş dizi için birleştirilmiş olabilir. Lindon olduğu artık iyice kesinleşen bir sonraki sekansta, Elrond’u Galadriel’in taç törenini izlerken görüyoruz, yanında da ona eşlik eden benzer giyimli bir kafilesi var. Gil-galad barış günlerinin başladığını müjdeliyor ama hala taç töreninin sebebi hakkında bir fikrimiz yok. 4. Durin, Elrond, Celebrimbor, Gil-galad ve muhtemelen Galadriel’in de olduğu bir yemek sahnesi görüyoruz. Mekan yine Lindon. Galadriel “neşemizin bitmeyeceğini düşünüyorduk” diyor. – Hemen devamında Elf çocuklarını görüyoruz. Yüksek ihtimalle Galadriel ve Finrod’un çocukluk zamanları. Sudaki kağıttan gemi Feanor soyunun Teleri gemileriyle Beleriand’a yelken açmasına bir gönderme olabilir. “Işığımızın asla solmayacağını düşünüyorduk” diyor Galadriel, Valinor’un İki Ağacı Laurelin ve Telperion’un yok edilmesini kastederek. İlk gördüğümüz sahne Numenor’da bir limandan, kıyafetler Isildur’unkine benziyor. Elf gemisinin ise karşısındaki ışığın Ağaçlar değil Güneş olduğunu görüyoruz bu fragmanda. Valinor’a geri dönmeyi deniyor da olabilirler. Numenor’a gidiyor da olabilirler.

Detayların devamı için Güç Yüzükleri Fragman İncelemesi videomuzu izlemeyi unutmayın.

Güç Yüzükleri Dizisinden Yeni Karakter Posterleri

lord of the rings rings of power güç yüzükleri fragmanı karakter posterleri

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisi Rings of Power (Güç Yüzükleri) ile ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Güç Yüzükleri fragmanını siz nasıl buludunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Mutlaka Okuyun!

Jurassic World: Fallen Kingdom filminden ilk fragman yayınlandı!

2015 yılında izlediğimiz Jurassic World filminin devam filmi Jurassic World: Fallen Kingdom filminden fragman yayınlandı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir