The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinin 2.5 dakikalık ana teaser trailer’ı yayınlandı!

Orta Dünya’nın 2. Çağ’ında geçecek The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinin 2.5 dakikalık ana teaser trailer’ı yayınlandı! Çok uzun süredir beklediğimiz fragman tadındaki yeni teaser trailer genel anlamda oldukça beğeni topladı. Yine ve yeniden, bilmeyenler için tekrarlayalım, The Lord of the Rings: Rings of Power adıyla 2 Eylül 2022’de Amazon’un dijital yayın platformu Prime Video’da yayınlanacak.

YouTube kanalımızda Rings of Power’ın ana teaser trailer’ın detaylarını kare kare incelediğimiz videoyu yayınladık. Ayrıca Twitch kanalımızda da canlı olarak çok daha detaylı bir inceleme yapacağız. Her iki platformda da bizleri takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power ana teaser trailer’ı!

Amazon, yayınladığı iki teaser’dan sonra tanıtım için diziden bazı oyuncular ile söyleşiler birkaç görsel ile paylaşıyordu. Elrond (Robert Aramoyo), Gil-galad (Bejamin Walker), Galadriel (Morfydd Clark) gibi karakterlerin görsellerinin yanı sıra prostetik ekibinin röportajı ile Ork görsellerini görmüştük. Bugün ise Türkiye saati ile gece 04.00’da Numenor’a yakından ilk bakış haberi paylaşıldı. Yapım ekibi ve oyuncuların yorumlarını da içeren haberde İkinci Çağ’ın neden tercih edildiği ve Numenor’un nasıl aktarıldığıyla ilgili detaylar yer alıyor. Sizler için bu haberi de özel olarak Türkçe’ye çevirdim. Buradan okuyabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz haberden bir alıntı yapmak istiyorum.

Númenor’un hikayesi bazı açılardan dizinin kendisi için bir ibret hikayesi olarak değerlendirilebilir. Güç Yüzükleri başarılı olursa, eşi benzeri görülmemiş seviyelere yükselebilir ve yıllarca sürecek bir miras bırakabilir. Başarısız olursa, tıpkı lanetli adanın kendisi gibi, dalgaların altında gömülüp gitmeye mahkum olabilir.

The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinden 9 karakter posteri!

Sonraki Önceki
 
 
the lord of the rings rings of power yüzüklerin efendisi güç yüzükleri adar
the lord of the rings rings of power yüzüklerin efendisi güç yüzükleri miriel
Sonraki Önceki

Karakter posterlerinini de yayınlanmasıyla, Adar karakterini ilk kez bu kadar net bir şekilde görüyoruz. Aslında Orta Dünya discord kanalında olanlar, gece yarısı, San Diego’da bir binanın cephesine yerleştirilen Adar posterini görmüştü. Bu tanıtımın nedeni de 21-24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olan San Diego Comic-con etkinliği. Etkinliğin ikinci günü yani 22 Temmuz’da Lotr için özel bir panel olacak, o gün de bir teaser trailer veya nihayet bir fragman yayınlanmasını bekliyoruz.

Teaser trailer ve karakter posterleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Adar görselini beğendiğiniz mi? Sizce nasıl yansıtılacak? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Tom Bombadil - Güç Yüzükleri 01

Tom Bombadil Geliyor! (Güç Yüzükleri 2. Sezonu)

Tom Bombadil nihayet Orta Dünya’daki uzun ve maceralı yolculuklardan birine davet edildi. J.R.R. Tolkien’in Yüzüklerin …

Bir yorum

  1. Her şey muhteşem görünüyor, büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir