Bahtiyar Engin ile Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Sohbetleri

Değerli OrtaDünyaCom sakinleri! Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde Gollum’u seslendiren tiyatro ve seslendirme sanatçısı Bahtiyar Engin konuğumuz olacak. Yayın 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’da OrtaDünyaCom twitch kanalımız üzerinden gerçekleşecek.

Bahtiyar Engin

Bahtiyar Engin ile Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit Sohbetleri

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Gollum’u konu alan oyunundan ilk görsellerini yayınlamıştık. Aynı zamanda Gollum’u canlandıran Andy Serkis, Covid19 kapsamında bir bağış yayını gerçekleştirmiş ve Hobbit kitabını okumuştu. Sizlerden gelen mesajlar üzerine Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde Gollum’u seslendiren Bahtiyar Engin de benzeri bir etkinliği yakında OrtaDünyaCom ile birlikte gerçekleştirmek üzere iletişime geçmiştik. Bu etkinliklerin ilk adımı olarak kendisiyle bir sohbet yayını gerçekleştireceğiz. Sizler de yayında sorulmasını istediğiniz soruları ve önerilerinizi form aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir sonraki yayınımızda ise Bahtiyar Engin, Hobbit kitabından Karanlıkta Bilmeceler bölümünü canlı yayında okuyacak. Sizlerin de gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla kitap okuma etkinliklerin devam edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

OrtaDünyaCom sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Not: Twitch kanalımız Orta Dünya ayranlarının buluştuğu bir oyun kanalı olmasının yanı sıra senelerdir belirli aralıklarla Tolkien’in yarattığı Orta Dünya evrenine dair detayları da konuştuğumuz bir kanal.

Mutlaka Okuyun!

The Lord of the Rings: Gollum oyunu

Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunundan ilk gameplay videosu yayınlandı!

Daedalic Entertainment ve Nacon‘un yapımını birlikte üstlendiği Yüzüklerin Efendisi: Gollum oyunundan ilk gameplay videosu yayınlandı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir