Breaking Bad film oluyor! Walter White filmde olacak mı?

2008-2013 yılları arasında yayınlanan Emmy ve Altın Küre dahil olmak üzere toplam 147 ödül kazanan efsane dizi Breaking Bad film oluyor! Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan, ünlü dizinin film olacağını duyurdu.

Breaking Bad film

Breaking Bad filmi duyurulduğu andan itibaren internet üzerinde yüzlerce iddia dönmeye başladı. Henüz resmileşmeyen bilgileri bir kenara bırakırsak Breaking Bad filmi resmi olarak duyuruldu. Konusu, hikayenin geçeceği dönem, oyuncu kadrosu ve yayınlanacağı mecra ve yayınlanma tarihi henüz bilinmiyor. Tek beklentimiz en az dizisi kadar iyi bir film ile karşılaşmak.

Walter White ve Jesse Pinkman Breaking Bad filminde yer alacak mı?

Konusu ve ismi hakkında henüz bir netlik yok. Pek çok kaynak iki saat sürecek filmin, kaçırılan bir insanın özgürlüğünü kazanma çabasını anlatacağını iddia ediyor. Henüz resmileşmeyen bilgilere göre film “Greenbrier” ismini taşıyacak. Filmin çekimlerine Breaking Bad dizisinin de çekimlerinin gerçekleştiği Albuquerque’de başlanacak. Breaking Bad dizisinin yaratıcısı ve yapımcısı aynı zamanda Better Call Saul dizisinin de yaratıcı ve yapımcılarından Vince Gilligan’ın senaryoyu yazması ve filmin yönetmenliğini üstlenmesi bekleniyor. Umarız Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerini yeniden görebileceğimiz efsane bir senaryo ile karşılaşırız.

“Walter White karakterini yeniden canlandırmak isterim.”

Dizinin başrol oyuncuları Aaron Paul ve Bryan Cranston‘ın filmde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor. Walter White karakterini canlandıran Bryan Cranston teklif gelmesi halinde Breaking Bad filminde Walter White rolünü tekrar oynamak istediğini belirtti. Cranston yakında çekimlerine başlanacak filmin senaryosunu hiç görmediğini söyledi. Bu durum Walter White ve Jesse Pinkman karakterlerini görme ihtimalimizin düşük olduğu etkisini uyandırıyor.

Breaking Bad film

Yakın zamanda The Walking Dead dizisinin de film olacağı yönünde haberler almıştık. Şimdi de finali üzerinden 5 yıl geçmiş olmasına rağmen dünya çapında popülerliğini halen koruyan Breaking Bad film oluyor. AMC, Breaking Bad filmi kararlarıyla iki dizisinin de film olarak perdeye yansıtılmasına karar vermiş oldu. Sıradaki film uyarlamasının hangi dizi olmasını isterdiniz?

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir