Football Manager 2016’nın Çıkış Tarihi Açıklandı

 

f1

Uzun yıllardır menajer simülasyonu deyince akla gelen ilk serilerden birisi olan Football Manager serisinin son oyunu Football Manager 2016’nın 13 Kasım’da Pc, Max ve Linux platformlarında çıkışını yapacağı açıklandı. Bunun yanı sıra oyuna eklenen bir kaç yeni özellikte oyunun yapımcıları tarafından gün yüzüne çıktı. Bunlardan en ilginci, oyuna karakter yaratma özelliğinin getirilmesi. Çoğu oyuncunun Rpg oyunlarından tanıdığı bu özellik sayesinde menajerinizi kendinize benzetmeye çalışa bileceksiniz. Yarattığınız menajeri maç esnasında kulübe de canlı bir şekilde görebileceğiz.

 

f2

Ayrıca serinin her oyununda olduğu gibi oyunun fizik motorunda geliştirmeler yapılacak ve 2000’den fazla yeni animasyon oyuna eklenecek. Duran toplar ve taktik konusunda  da iyileştirmeye giden seride yeni maç motorunun da desteğiyle yapay zeka daha da gelişecek.

Oyuna yeni futbol takımları eklenemese de oyunda bulunan futbol takımlarını istediğimiz şekilde değiştirebileceğiz bu özellikte seriye bu oyunla birlikte eklenecek yeniliklerden bir tanesi.

Serinin her oyununda yapılan, oyuncu kontratı, transfer ekranı, sakatlık, yönetim ve oyuncularla yaptığınız görüşmelerde de büyük oranda iyileştirilecek.

 

Kaynak: mirror

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir