Güç Yüzükleri Yapımı (Kamera Arkası) Yayınlandı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin yapımı, konsept tasarımları, kamera arkası ve ek sahnelerini içeren ekstra içerikler Prime Video’ya eklendi.

Güç Yüzükleri Yapımı

Güç Yüzükleri Yapımı (Kamera Arkası) Yayınlandı

Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesiyle büyüyen nesil, filmlerin ötesinde bir harikalar dünyası olduğunu hatırlayacaktır. Özellikle, bonus özellikleri. Derinlemesine yapılan tanıtımlar, bir nesil hayranda film yapımı sevgisini aşıladı. Şimdi ise, Prime Video’nun Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, Güç Yüzükleri Yapımı (Kamera Arkası) ile bu büyük geleneği sürdürecek. Güç Yüzükleri Yapımı artık X-Ray özelliğinde mevcut.

Diziyi izlerken ya da bonus özellikler sekmesinden erişilebilen The Making of The Rings of Power (Güç Yüzükleri Yapımı), her biri bir Rings of Power bölümüne karşılık gelen sekiz bölüme ayrılmış. Sahne arkası görünümünde dizi sorumluları J.D. Payne ve Patrick McKay ile yapılan röportajların yanı sıra Morfydd Clark, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, Lloyd Owen, Maxim Baldry ve Tyroe Muhafidin ile özel röportajlar yer alıyor.

Dizide ayrıca tasarımlara önem verenler için de bir şeyler var. Daha önce hiç görülmemiş görüntülerden bazıları konsept tasarımlara, kostümlere, dekorlara, yaratık makyajının büyüleyici dünyasına ve Númenor ile Khazad-dûm dahil gerçek hayattan büyük setlerin yapımına bir bakış içeriyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power yani Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Adar'ın yeni aktörü Sam Hazeldine

Adar’ın Yeni Aktörü Sam Hazeldine Röportajı (Güç Yüzükleri)

“Entertainment Weekly ‘ye konuşan Adar’ın yeni aktörü Sam Hazeldine, ’Karanlık bir karakter ama kendini kötü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir