Güç Yüzükleri’nin Yapımcıları ile Sözleşme Yenilendi! 3. Sezon Çalışmaları Başladı!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin yapımcıları ile yapılan sözleşme yenilendi. Dizinin geleceği ve devamlılığı için potansiyel olarak olumlu yorumlanabilecek şekilde Amazon MGM Studios ile yeni bir genel anlaşma imzalandı. Patrick McKay ve JD Payne, kendi prodüksiyon şirketleri, 10:40 PM Productions’ı da sürece dahil ederek üç yıl süreli bir anlaşma imzaladı.

Güç Yüzükleri'nin Yapımcıları ile Sözleşme Yenilendi

Güç Yüzükleri’nin Yapımcıları ile Sözleşme Yenilendi

İkili, Emmy’ye aday gösterilen Prime Video dizisi Güç Yüzükleri’nin birinci sezonunu yazdı ve yapımcı olarak yer aldılar. Dizi 2022 yılının sonbaharında prömiyer yapmıştı. Dizinin ilk sezonu, Amazon’un en çok izlenen orijinal serisi olarak yer alıyor ve ilk yayınlanma süresi boyunca her hafta Nielsen’in yayın tablosunda ilk 4’te yer aldı.

Dizinin ikinci sezon çekimleri tamamlandı ve bu yılın sonunda yayınlanacak. Resmi olarak üçüncü bir sezon siparişi verilmedi ve yazar odası henüz açılmadı, ancak yapımcılar 3. sezon için senaryo taslağı oluşturmaya başladılar.

Ek olarak, Amazon, dizinin prodüksiyon merkezini Bray Stüdyoları’ndan yakındaki Shepperton Stüdyoları’ndaki yeni bir prodüksiyon tesisine taşımayı planlıyor.

Amazon MGM Studios televizyon başkanı Vernon Sanders, “JD ve Patrick ile bu olağanüstü yolculuğa beş buçuk yıldan uzun bir süre önce başladık ve asla arkamıza bakmadık” dedi. “Vizyonlarının kapsamı ve ölçeği ve Yüzüklerin Efendisi’nin elde ettiği muazzam küresel başarı bizi şaşırtmaya devam ediyor. Güç Yüzükleri’nin rekor kıran ilk sezonunda elde ettiği muazzam küresel başarıya hayran kalmaya devam ediyoruz. Prime Video müşterilerinin JD ve Patrick’in ikinci sezon ve sonrasında inşa etmeye devam ettikleri destansı macera ve yüksek riskli dramayı deneyimlemeleri için sabırsızlanıyoruz. Doğal olarak stüdyo olarak, harika hikaye anlatıcılığına olan tutkularını sürdüren bu parlak yaratıcı beyinlerle olan anlaşmamızı uzatmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Güç Yüzükleri'nin Yapımcıları ile Sözleşme Yenilendi
J.D. Payne ve Patrick McKay.

McKay ve Payne daha önce Hollywood Reporter’ın gelecek sezonun perde arkasını anlattığı bir kapak haberinde ikinci sezon planlarından bahsetmişlerdi. McKay, ilk sezondan bu yana öğrendikleri ve ikinci sezona uyguladıkları şeyin ne olduğu sorusuna şu yanıtı verdi: “Bu bir saat sürecek bir yanıt olabilir. Bu dizinin tüm yapımı, dahil olan herkes için büyük bir öğrenme deneyimi oldu.” McKay, ikinci sezonun amacının “her düzeyde … büyüklük sırasına göre” “daha büyük ve daha iyi” olmak olduğunu da sözlerine ekledi. Çıta yükselmeye devam etmeli.”

İsveçli Yönetmen Brändström: “Güç Yüzükleri’nin 2. sezonu çok daha iyi olacak!”

Eğer bir Yüzüklerin Efendisi hayranıysanız, Orta Dünya sohbetleri için sizi Discord kanalımıza davet ediyoruz: https://discord.gg/ortadunya

Kaynak: Hollywood Reporter

Mutlaka Okuyun!

güç yüzükleri 3. sezon onayı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 3. Sezon Onayı Aldı!

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 3. sezon onayı aldı! Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 3. Sezon Onayı …