Just Cause 3’ün Çıkış Videosu Beğenilmedi!

Just Cause 3, Çıkış Videosuyla bile kaos yarattı!

Just Cause 3

Kaos, patlamalar ve aksiyon temelli Just Cause serisinin yeni oyunu Just Cause 3’ün Offical Launch Trailer’ı hiç beğenilmedi!

Düzenlenen yarışmadan birinci çıkan çıkış videosu, böyle büyük bütçeli bir oyun için yetersiz ve uygunsuz olduğu yönünde eleştirilirken Just Cause ekibinden youtube comment’i olarak.

“Herkese yorumları için teşekkür ediyoruz, herkesin tadı farklıdır, biz bu trailerı eğlenceli ve farklı buluyoruz. Çok da takmayın ya. “

tarzı bir açıklama geldi.

Trailer’ın eleştirilen noktalarından biri, videonun tek bir olay üzerine dayalı olduğu hissiyatını vermesi ve o hissiyatı dalga geçerek anlatması yüzünden hissedilemiyor olması. 

Sizce büyük bütçeli bir oyun için fazla riskli bir hamle değil mi? Fazla gevşek mi davranıyorlar, yoksa biraz eğlenmekte sakınca görmüyor musunuz?

1 Aralık günü çıkışını gerçekleştirecek Just Cause 3’ün satışlarını etkileyip etkilemeyeceğini merak edenler oldukça çok. Fakat Just Cause yetkililerinin bu konuda bir şüphesi yok gibi duruyor ki haklı olabilirler. Bu yüzden böyle bir riske girmişler. Sizce bir daha böyle bir riske girerler mi?

Başka oyunlar böyle riske girerler mi?

Kaos temelli bir seri olan Just Cause’u iyi temsil ediyor mu sizce? Hazırlayan arkadaş yapabilmiş mi? Yoksa keşke yarışmayı bu arkadaş değil de farklı birisi mi kazansaydı? Yoksa profesyonellerin ellerine mi bırakılmalıydı?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y0P_K4d3fPk

Mutlaka Okuyun!

Güç Yüzükleri Baş Yönetmeni Charlotte Brändström

Güç Yüzükleri Baş Yönetmeni 2. Sezon Hakkında Konuştu

Güç Yüzükleri Baş Yönetmeni Charlotte Brändström, neden her zaman karakter odaklı hikayelere ilgi duyduğunu, Shogun …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir