Justice League Filmi: Flash ile Tanışın!

Hanımlar, Beyler! Karşınızda Ezra Miller ve  Flash!

the-flash-movie-concept-art-166566

Dün gece yayınlanan, DC Haftası kapsamında gerçekleşen DC Filmleri etkinliğinde, merakla beklediğimiz filmlerden biri olan Dawn of the Justice League’in karakterlerinden bazılarını yakından tanıma fırsatı bulduk.

İşte ikinci karakterimiz: Flash! Flash’ı son zamanlarda DC dizisinden tanıyorsunuzdur büyük ihtimalle. Tıpkı dizide olduğunu gibi, bu filmde de Flash yani Barry Allen, annesi öldürülmüş ve suçu babasının üstüne atılmış bir adli tıp bilimci olarak karşımıza çıkacak.

Flash’ın yeni oyuncusu Ezra Miller’ın dediğine göre, Flash zamanda yolculuk ve diğer evrenlere geçiş de yapabilecek. İşte filmde Barry Allen’ı canlandıracak olan Ezra Miller’ın karakteri hakkında söyledikleri:

“Flash’a bir yıldırım çarpıyor. Bu efsanede böyle geçiyor, evet. Ama o bir insan. Dik duvarların üzerinde koşabilir, suyun üstünde koşabilir, hatta o kadar hızlı koşabilir ki başka bir gerçekliğin olduğu başka bir zaman dilimine geçiş yapabilir.”

DC Yöneticiliğinin yanı sıra aynı zamanda bir Flash yazarı da olan Geoff Johns ise Flash hakkında şöyle diyor:

“Flash hakkındaki en önemli özellik şu: Sadece geçmişte takılıp kalmıyor. Aynı zamanda o geçmişe gidebiliyor.”

Aşağıda Flash’ın görüntülerini izleyebilirsiniz. Bu yeni karakterimiz hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

https://youtu.be/NxiSV0d_6Vw

Mutlaka Okuyun!

2017’de en çok aranan yabancı yapımlar ve oyuncular!

  2017’de En Çok Aranan Yabancı Yapımlar ve Oyuncular Google her sene olduğu gibi bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir