Aquaman ve Shazam’ın Fragmanları Yayınlandı!

Şu sıralar düzenlenen Comic-Con içerisinde projelerini sinema dünyası ile paylaşan Warner Bros, en çok beklenen filmlerinden Aquaman ve Shazam filmlerinin fragmanlarını sundu. Bu sene vizyona çıkacak olan Aquaman’ın ilk fragmanıyla birlikte, seneye çıkacak Shazam’ın fragmanlarında oldukça yeterli bilgiye sahip olabiliyoruz.

Yönetmenliğini David F. Sandberg’in yapacağı Shazam filminin oyuncu kadrosu Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong, Grace Fulton, Jack Dylan Grazer, Ian Chen ve Djimon Honsou gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Çizgi romanlardan ve fragmandan gördüğümüz – bildiğimiz kadarıyla Billy Batson isimli bir gencin Shazam güçlerine kavuşmasıyla ortaya bir süper kahraman hikayesi çıkıyor. Tabii ki bir çocuğun süper kahraman güçlerine sahip olmasıyla neşeli ve çocukça olaylar yaşanıyor. Bunun sonucunda izleyiciye son derece komik anlar yaşatacaklarına emin olabiliriz.

Trende yolculuk yaparken Shazam tarafından seçilen Billy Batson, büyülü bir söz olan “Shazam!” kelimesini dile getirirse aniden süper kahraman görünümüne bürüneceğini öğrenir. Bunun sonucunda en yakın arkadaşına durumu belirtmeye gider ve olaylar birbirini takip eder. Hiç şüphesiz ki diğer DC Universe filmlerinde ve tabii ki Justice League filminde Shazam! karakterini görebileceğiz.

Gelelim diğer bomba filme! Aquaman bu sene çıkacağı yetmezmiş gibi, muhteşem bir fragman ile neleri karşımıza çıkaracağını bizlere gösterdi. Daha önce Justice League ve Batman v Superman filmlerinde Aquaman karakterini canlandıran Jason Momoa’ın yanında ise Amber Heard, Patrick Wilson, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Dolph Lundgren ve Yahya Abdul-Mateen II gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmenliğini James Wan yapıyor ve başarılı yönetmenin karşımıza çıkarttığı fragman şu şekilde:

Atlantis’in kral ve kraliçesinin veda etmesinden sonra arkada bıraktıkları oğulları Arthur Curry’nin tahtın yasal varisi olduğu öğrenilir. Bundan dolayı Atlantis yetkilileri ve Curry’nin yakınları tekrardan Atlantis’e geri dönmesini ve tahtı için savaşmasını isterler.

Filmde Arthur Curry’nin çocukluğunda deniz canlıları ile neler yaşadığını, bunun etrafındaki insanlara nasıl etki ettiğini net bir şekilde görebileceğiz. Sular altındaki Atlantis’in görkemliği altında deniz canlılarının ve daha fazlasının nasıl bir savaş ortaya koyacaklarını, bununla birlikte Arthur Curry’nin nasıl Aquaman kimliğine büründüğünü net bir şekilde öğreneceğiz.

Filmin 2018 yılında çıkacağını tekrardan söylemeyi unutmayalım. Justice League ve Batman v Superman filmlerinden çoğunluk tarafından sevilen Aquaman karakterinin kendisine yapılmış bir filmde nasıl gözükeceğini ve izleyiciler tarafından sevilip – sevilmeyeceği şu an en büyük merak konusu. Şimdilik filmin çıkış tarihine kadar beklemekten başka çaremiz yok. O güne kadar Aquaman ve Shazam gibi DC Universe filmleri hakkında tüm gelişmeler için bize takipte kalmayı unutmayın!

Eğer Orta Dünya hayranıysanız bizi twitter, instagram ve facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın! Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili haberler için portalımızı inceleyebilirsiniz.

Twitch kanalımıza da bekleriz!

Mutlaka Okuyun!

2017’de en çok aranan yabancı yapımlar ve oyuncular!

  2017’de En Çok Aranan Yabancı Yapımlar ve Oyuncular Google her sene olduğu gibi bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir