Mart ayında Netflix Türkiye’de yayınlanacak dizi ve filmler! (2019)

Netflix Türkiye, Mart ayında eski ve yeni yapımları bünyesine katmaya devam ediyor.

İşte Mart ayında Netflix içerikleri!

Netflix Orijinal Dizileri

Osmosis (29 Mart)

Fransız yapımı bilim kurgu dizisi Osmosis aşk ve teknoloji konularını bir araya getiriyor. Black Mirror dizisinin “Hang the Dj” bölümü ile benzerlik gösteriyor. Üyelerine “ruh eşlerini bulma” sözünü veren bir siteyi ve bu sitenin kullanıcılarının başına gelecekleri konu edinecek.

After Life (8 Mart)

Mart ayının ilk haftasını İngiliz kara komedisiyle bitireceğiz. Tony (Ricky Gervais) sevdiği kişinin ölümünden sonra hayata ve insan ilişkilerine daha farklı bir pencereden bakmaya başlamıştır. Yaşam şeklini değiştirmeye ve çevresindeki insanlara karşı eskisinden çok daha farklı bir tavır takınmaya karar vermiştir. Tony‘nin ona yardım etmek isteyen insanları uzaklaştırmasını izleyeceğimiz kara komedi 8 Mart Cuma günü yayında.

The Order (7 Mart)

Netflix‘in yeni gençlik dizisi The Order, kaybettiği aile bireyinin intikamını almak için gizli bir topluluğa katılan üniversite öğrencisinin kendini kara büyüler ve kurt adamlar arasındaki savaşta bulmasını anlatıyor.

Love, Death and Robots (15 Mart)

Tim Miller ve David Fincher imzalı bu animasyon öykü antolojisi, Netflix Mart ayı programının en çok beklenen serilerinden birisi. Toplam 18 ayrı öyküden oluşacak animasyon serisi bilim kurgu, korku, komedi ve fantastik öğeleri bir arada taşıyacak.

Santa Clarita Diet 3. Sezon – 29 Mart

Emlakçı olan Joel ve Sheila Barrymore çiftinin, yaşadığı dramatik bir değişim sonrasında ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenmesini komedi unsurlarıyla anlatan dizinin 3. sezonu ile devam ediyor.

Turn Up Charlie (15 Mart)

Başarısız DJ Charlie (Idris Elba) , bir yandan müzik kariyerini yeniden canlandırmaya çalışırken, bir yandan ünlü olan en iyi arkadaşının 11 yaşındaki kızına bakıcılık yapar.

OA 2. Sezon (22 Mart)

Evinden kaybolduktan yedi yıl sonra, genç bir kadın yeni gizemli yeteneklerle geri döner ve gizli bir görev için beş yabancıyla bir ekip kurar. Hikaye kaldığı yerden 2. sezonu ile devam ediyor. Hem de bir müjdeyle dizi kesin olarak 5. sezon sürecek!

Mart ayında Netflix Filmleri

Triple Frontier (13 Mart)

Film  Paraguay, Arjantin ve Brezilya arasında kalan ve “üçlü bölge” (Triple Frontier) olarak bilinen bölgede geçecek. Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal gibi büyük isimler oyuncu kadrosunda yerlerini almışlar. Güney Amerika’da geçecek Triple Frontier filmi kartellere karşı kendi kurallarıyla mücadele eden eski arkadaşların hikayesini anlatıyor.

The Highwaymen (29 Mart)

Kevin Costner ve Woody Harrelson‘un başrolleri paylaştığı suç dizisi Bonnie ve Clyde‘ı öldüren dedektiflerin anlatılmamış öyküsünü seyirciye aktaracak.

Burn Out (15 Mart)

Superbike” yarışçısı, oğlunun annesinin Paris‘in yeraltı dünyasıyla dertte olduğunu öğrenir. Kadının borcunu kapatmak için uyuşturucu kuryeliği yapar.

Mart ayında Netflix’te yer alacak diğer içerikler

Sonraki Önceki
Losers (Belgesel) 1 Mart | Mart ayında Netflix
The Legend of Cocaine Island (Belgesel) 29 Mart | Mart ayında Netflix
The Dirt (Film) 22 Mart | Mart ayında Netflix
Sonraki Önceki

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Başrolü

Variety özel bir haber ile Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk başrolünü duyurdu. Amazon’un rekor bütçe ayırdığı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir