John Noble namıdiğer Denethor The Boys dizisinde!

John Noble ve Karl Urban

John Noble ve Karl Urban

Amazon Prime Video’nun en başarılı işlerinden The Boys dizisinde Denethor‘umuz John Noble yer alacak. Noble, The Boys dizisinin 2. sezon 7. bölümünde Eomer‘imiz Karl Urban‘ın babasını canlandıracak.

Karl UrbanJohn Noble ile birlikte çektirdikleri fotoğrafı “John Noble namıdiğer Denethor 7. bölümde Butcher’ın babası. Onunla çalışmaya bayıldım ve Sam Butcher rolü doğaüstüydü!” notuyla paylaştı.

John Noble
John Noble

Amazon Prime ve Prime Video

Yüzüklerin Efendisi dizisinin de yapımcılığını üstlenen Amazon her alanda efsane adımlar atıyor. Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarına tam anlamıyla “efsane” bir giriş yapmıştı. Türkiye pazarına  “1 ay ücretsiz ve sonrasında 7.9 TL” gibi ilginç bir kampanyayla girmişti. Hemen ardından ise bu fiyatın kalıcı olacağı duyurulmutşu. Dünyanın en büyük alışveriş sitesi Amazon, yalnızca fiyatıyla değil içerikleriyle de hayli iddialı adımlar atmıştı. Yüzüklerin Efendisi dizisi için ayırdığı dudak uçuklatıcı bütçeyi hepimiz hatırlıyoruz.

Yalnızca bütçe ile değil, içeriklerinin kalitesiyle de gerçekten ayrı bir yer edinmek istediğinin kanıtlarından birisi de, hiç şüphesiz The Boys dizisi. Netflix gibi rakip dijital yayın platformunlarının pek çok orijinal içeriğine göre daha çok beğeni ve popülerliğe sahip olan dizi, kalitesiyle de gerçekten ayrı bir konumda.

Amazon Prime, tek bir üyelik ile pek çok konuda rahatlık sağlayan ve gerçekten başarılı bir sistem. Prime ile Amazon firmasından aldığınız ürünlerde çeşitli avantajlar kazanıyorsunuz, her yıl tekrarlanan 13 ve 14 Ekim Prime Günleri– Süper İndirimler ile kayda değer indirim imkanlarına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda Prime Video ile pek çok sayıda dizi, film ve belgesele erişebiliyorsunuz. Eğer Twitch kullanıcısıysanız bir Twitch kanalına da ücretsiz abone olabiliyorsunuz. Şu anda beta aşamasında olan bulut oyun/cloud gaming servisi Luna‘ya da ileride erişim sağlanabilmesi muhtemel.

Kısacası Prime aynı sistem içerisinde farklı platformlarla çok fazla avantaj sağlıyor. Halen devam eden 1 ay ücretsiz abonelik ile bu fırsatları inceleyebilirsiniz.

Eğer siz de Orta Dünya hayranıysanız bizi twitter, instagram ve facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın! Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili haberler için portalımızı inceleyebilirsiniz, Prime Video ve Prime Gaming hakkındaki sorularınızı da bu başlıkta sorabilirsiniz.

Twitch kanalımıza da bekleriz!

Mutlaka Okuyun!

Peter Jackson Yüzüklerin Efendisi Dizisi Güç Yüzükleri

Peter Jackson Güç Yüzükleri dizisinde neden yer almadı?

Peter Jackson katıldığı bir programda, Amazon’un Güç Yüzükleri dizisi için kendisiyle iletişime geçtiğini ancak karşı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir