Netflix’ten yeni interaktif dizi You vs. Wild!

You vs. Wild

You vs. Wild

Bear Grllys‘in doğada vereceği hayatta kalma mücadelesinde bizim de söz hakkımız olmasını sağlayan yeni interaktif dizi You vs. Wild 10 Nisan‘da yayınlanacak. Dizi 8 bölümden oluşacak.

Man vs. Wild serisi ile tanıdığımız Bear Grylls, You vs. Wild ile kendi mücadelesine bizi de dahil ediyor. Akılcıl kararlar ile onu rahata kavuşturmak da yanlış tercihler yaparak onu zora sokmak da bizim elimizde. Bear Grylls fragmanda “Karar sizin.” diyor. “Burada yetki sizde, bu yolculukta benimlesiniz.” diyor ve ekliyor “Ve eğer doğru seçimleri yapmazsanız benim için iyi sonuçlanmayabilir.” 

“Benim maceram size bağlı.”

“Bear Grylls’i daha önce doğayla savaşırken gördünüz ama bu bambaşka. Bu kez doğayla mücadele eden sizsiniz ve burada her tercih önemli.”

Netflix geçtiğimiz Aralık ayında Black Mirror: Bandersnatch isimli bir film yayınlamıştı. Bu filmde karakterlere ve hikaye örgüsüne yön vererek alternatif durumlar arasında 5 saat kadar zaman harcayabilmiştik. Netflix, Bandersnatch‘ten sonra yeni interaktif dizisini duyurdu. Bear Grllys‘in yer aldığı You vs. Wild isimli interaktif dizinin fragmanı yayınlandı.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Netflix’ten Steven Spielberg’e Oscar yanıtı!

Alfonso Cuaron‘un Netflix aracılığıyla yayınlanan “Roma” filmi dört Oscar ödülü kazanmıştı. Bu durum üzerine Amerikalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir