Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu!

İkinci Çağ‘da geçeceği kesinleşen Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu. BBC ve HBO‘nun ortak yapımı olan Years and Years isimli başarılı dizide Viktor Goraya karakterini canlandıran Maxim Baldry, Collider‘in özel haberine göre Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinde önemli bir rol üstlenecek.

Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu

Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu: Maxim Baldry

23 yaşındaki aktörün hangi karakteri canlandıracağı kesinleşmiş değil. Ancak, Amazon diziyle alakalı ipuçları içeren haritalar paylamış ve son olarak Numenor bölgesini ve İkinci Çağ isimlerini haritaya yerleştirerek dizinin geçeceği dönemi netleştirmişti. Bu nedenle dizinin konu alacağı olası dönemleri ve bu dönemde yer alan karakterleri sizler için sıralamıştık. Siz de bu konuyu inceleyerek hangi dönemin ele alınabileceğini ve Maxim Baldry dahil olmak üzere duyurulan isimlerin kimleri canlandıracağını tahmin edebilirsiniz.

Daha önce Variety‘nin iki özel haberi yayınlanmıştı. Bu haberlerde Avustralyalı oyuncu Markella Kavenagh‘ın adı ve oynayacağı rol duyurulmuştu. Midsommar ve Black Mirror: Bandersnatch filmlerinde de rol alan Will Poulter‘ın adı da yine aynı derginin özel haberinde başrol oyuncusu olarak duyurulmuştu. Fakat bir noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. Dizinin resmi duyuruları Lotronprime hesabı üzerinden yapılıyor. Farklı yayın kuruluşlarının özel haberleri ile duyurulan bu isimlerden herhangi biri resmi duyuru ile onaylanmadı ya da yalanlanmadı.

 

Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu

Collider‘in özel haberiyle birlikte hem Yüzüklerin Efendisi dizisinde bir oyuncu daha belli oldu hem de doğal bir dizi önerisi ortaya çıkmış oldu. IMDb puanı 10 bin kişinin puanlaması ile 8,4 olan Years and Years dizisi bir sistem eleştirisi içeriyor. Black Mirror ile paralel bir önermesi olan ancak konuyu işleyiş tarzı oldukça farklı olan 6 bölümlük hoş bir dizi. Diziyi izleyerek Maxim Baldry‘nin oyunculuğunu da incelemiş olursunuz. Bir taşla iki kuş. ^^

Bizi twitter ve instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı

Return to Moria Ön Siparişe Açıldı! Oyun 24 Ekim’de Çıkıyor!

Yüzüklerin Efendisi’nin en yeni oyunu Return to Moria oyunu ön siparişe açıldı! Return to Moria …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir