Netflix’ten yepyeni Narnia Günlükleri adaptasyonu!

Narnia Günlükleri

Netflix, ünlü yazar C. S. Lewis‘in 1950 yılında yayınlamaya başladığı fantastik kitap serisinin dizi ve film adaptasyonlarının yapılacağını duyurdu. Dört İngiliz çocuğun İkinci Dünya Savaşı sırasında alternatif büyülü bir dünyaya geçişini anlatan Narnia Günlükleri serisi yeniden çekilecek.

Narnia Günlükleri daha önce Disney tarafından The Lion, the Witch and the Wardrobe, Prince Caspian, The Voyage of the Dawn Treader filmleri ile sinemaya taşınmıştı. Yeni adaptasyon serisinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

Narnia Günlükleri

Netflix’in Narnia tercihinde ilgiç bir nokta dikkati çekiyor. Bildiğiniz üzere Amazon yakın zamanda J. R. R. Tolkien‘in yarattığı Orta Dünya evreninde geçecek bir diziyi seyirci karşısına çıkartacak. Narnia evreninin yaratıcısı C. S Lewis ile Tolkien‘in çok yakın dostlar olduğu biliniyor. Bu durum Netflix‘in Amazon‘a bir karşılık olarak Narnia’yı seçtiğini düşünülmesine neden oluyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Amazon’un Güç Yüzükleri Dizisiyle İlgili En Merak Edilen 10 Soru

Dizinin yapımcıları John D. Payne ve Patrick McKay, Güç Yüzükleri dizisiyle ilgili en merak edilen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir