Suicide Squad’tan Yeni Görseller!

Suicide Squad’tan Yeni Görseller!

suicidesquadlogojoker-143837

Filmden haber almayalı baya olmuştu. Altından büyük bir şey çıkacağını tahmin ediyorduk. Ve o büyük haber her zamanki gibi Empire’dan geldi.

Empire’ın yeni sayısı neredeyse tamamen Suicide Squad’a ayrılmış. Filmle ilgili birçok yeni resimler, ana karakterlere detaylı bakışlar ve oyuncu röportajları bulunuyor. Bu resimler henüz Empire tarafından online olarak yayınlanmasa da, dergiyi alan hayranların hemen hemen hepsi soluğu Twitter’da alıyorlar ve resimleri bizler için paylaşıyorlar.

Biz de merakımıza yenik düşüyoruz ve bu kez Empire’ın online yayınlamasını bekleyemeden yeni resimlerin üstüne atlıyoruz. Buyrunuz:

Öncelikle Jared Leto’nun Joker’inden bomba gibi iki kapak resmi geliyor. Alın, bol bol inceleyin:

empire joker cover 1

 

empire joker cover 2

Aynı zamanda karakteriyle ilgili Leto şunları söylüyor:

“Öncelikle önyargılı olmamak için uğraştım. Karakterin çok derinine daldım. Bu inanılmaz bir ayrıcalıktı ve bunu başka bir yoldan yaptığımı hayal bile edemiyorum. Tüm o psikolojik oyunları oynamak çok eğlenceliydi. Ama aynı zamanda oldukça acı vericiydi.”

Kendini karakteriyle iyice eşleştirebilmek için Leto bu süreçte şaman edebiyatı okumuş ve uzun geceler tek başına 1920’lerden gelen gospel müziği dinlemiş.

“Her zaman Joker’in insanların sandığından daha yaşlı olduğunu düşünüyorum.” diye açıklıyor Leto. “Bu farklı bir şey. Eğer kuralları yıkmazsanız, yeni yerlere gelemezsiniz.”

Artık bu Joker imajından kurtulup, sakinleşip sakinleşmeyeceği sorulduğunda, Leto şöyle cevap veriyor: “Sanırım hayatımın geri kalanını sakin geçireceğim.”

Ve işte hayranlardan gelen diğer resimler. Resimlerde bolca Harley Quinn, Joker, Enchantress, Amanda Waller ve diğer kötü adamlarımızdan görebilirsiniz.

Daha kaliteli resimler yakın zamanda gelecektir diye umuyoruz. Siz de sabredemeyenlerdenseniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Fantastik Dünyalara Hakettikleri Değeri Veren Ödül Töreni Gerçekleşti

Star Wars, Harry Potter, Doctor Strange… Hepsi Burada! Oscar, Bafta, Golden Globe… Sinema dünyasının en …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir