World War Z devam filminde yönetmen değişikliği!

World War Z

2013 yılında Marc Forster yönetmenliğinde izlediğimiz World War Z filmi devam filmiyle geliyor. World War Z 2 ismiyle çıkacak devam filminin yönetmeni Se7en, The Girl with the Dragon Tattoo ve Fight Club gibi efsane filmler ile tanıdığımız David Fincher olacak.

World War Z

Max Brooks‘un aynı isimli romanından uyarlanan ilk filmin aksine devam filminin nasıl bir hikaye işleyeceği henüz belirsiz. Filmin yapımcıları şu an için David Fincher‘ın yönetmen olduğunu ve Bradd Pitt‘in ilk filmde canlandırdığı karakter ile oyuncu kadrosunda yerini aldığını duyurdu.

20 Haziran 2019‘da çekimlerine başlanacak filmin senaryosu Utopia ve Black Sea filmlerinin yazarı Dennis Kelly tarafından revize edilme aşamasında. Vizyon tarihi henüz belirlenmeyen World War Z 2 filmi David Fincher‘in 2014 yılından sonra yönettiği ilk film projesi olacak.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

World War Z

Mutlaka Okuyun!

Netflix’ten Steven Spielberg’e Oscar yanıtı!

Alfonso Cuaron‘un Netflix aracılığıyla yayınlanan “Roma” filmi dört Oscar ödülü kazanmıştı. Bu durum üzerine Amerikalı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir