Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolü yeniden belli oldu!

Yüzüklerin Efendisi dizisi başrolüne tekrar kavuştu. Game of Thrones dizisinde Ned Stark’ın gençliğini canlandıran Robert Aramayo dizinin oyuncu kadrosuna katıldı. Geçtiğimiz haftalarda “program yoğunluğu” nedeniyle diziden ayrılan Will Poulter yerini genç oyuncuya bırakmış oldu. Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolü Robert Aramayo olacak.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolü

1992 doğumlu İngiliz oyuncu Game of Thrones dizisinde genç Ned Stark’ı ve Mindhunter dizisinin 2. sezonunda (4. bölüm) Elmer Wayne Henley Jr. karakterini başarılı şekilde canlandırmıştı. Aynı zamanda Eternal Beauty filminde, Yüzüklerin Efendisi dizisinde Galadriel karakterini canlandıracak Morfydd Clark ile birlikte rol aldıkları da dikkati çekiyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolü ve ana kötü karakteri Game of Thrones dizisinden!

Robert Aramayo, Yüzüklerin Efendisi dizisine Game of Thrones dizisinden gelen ilk oyuncu değil. Geçtiğimiz ekim ayında, Deadline‘ın özel haberine göre, başrolün karşısında yer alacak olan ana kötü karakteri Game of Thrones dizsinde Benjen Stark‘ı canlandıran Joseph Mawle olacağı duyurulmuştu.

İkinci Çağ‘da geçeceği kesinleşen Yüzüklerin Efendisi dizisi hakkında olası senaryoları değerlendirdiğimiz konuyu inceleyerek dizinin baz alacağı konulara dair fikirler edinebilirsiniz.

Amazon’un ve oyuncunun yorum yapmadığı detayını da belirterek dizinin nihai kadrosunun henüz duyurulmadığını belirtmemiz gerekiyor. Will Poulter’ın ayrılması gibi oyuncudan kaynaklı nedenlerle ya da ileride yapım ekibiyle anlaşamama sebebiyle benzeri oyuncu değişimlerinin yaşanması kuvvetle muhtemel görünüyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisinden ilk ayrılık Will Poulter

Variety özel bir haber ile Yüzüklerin Efendisi dizisinin başrolü Will Poulter olarak duyurulmuştu. Genç Elrond’u canlandırması beklenen oyuncu takvim uyuşmazlığı nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kaldığını açıkladı. Yüzüklerin Efendisi dizisinin, hiçbir oyuncusu -en azından bugün itibariyle- resmi olarak duyurulmadı. Şimdiye kadar duyurulan isimleri Variety dergisinin özel haberleriyle biliyoruz. 2020 yılının ilk çeyreğinde oyuncuların Amazon tarafından açıklanması bekleniyor. Yani maceraya az kaldı!

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Güç Yüzükleri'nin 2. sezonu çok daha iyi olacak.

İsveçli Yönetmen Brändström: “Güç Yüzükleri’nin 2. sezonu çok daha iyi olacak!”

Yüzüklerin Efendisi dizi ekibi eleştirileri dinliyor: “Güç Yüzükleri’nin 2. sezonu çok daha iyi olacak.” Yüzüklerin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir