Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Oyuncusu Belli Oldu!

Amazon‘un rekor bütçe ayırdığı Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk oyuncusu belli oldu. Variety‘nin haberine göre, Orta Dünya temalı dizinin ilk oyuncusu Markella Kavenagh olacak. Canlandıracağı karakterin adının Tyra olacağı da yine idddialar arasında yer alıyor.

Amazon Prime, LotronPrime twitter hesabı üzerinden resmi bir açıklama yapmadı. Son resmi açıklama Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk iki bölümünün yönetmeni J.A. Bayona hakkında. Ancak Variety özel haberinde Markella Kavenagh‘ın Tyra isimli bir karakteri canlandıracağından oldukça emin.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Oyuncusu

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin İlk Oyuncusu: Markella Kavenagh

Tyra karakterini canlandıracak Markella Kavenagh‘ın 2018 yılında sinema-televizyon yapımlarına başladığı bilinyor. Yer aldığı üç yapımdan en yüksek puanlı olanlar The Cry (IMDb:7.2) ve Picnic at Hanging Rock (6.2) şeklinde sıralanıyor.

Amazon’un paylaştığı son haritayla dizinin 2. Çağ’ı anlatacağı kesinleşmişti. Hatta bizler de 2. Çağ ile ilgili olası senaryoları sizler için derlemiştik. Markella Kavenagh‘ın canlandıracağı Tyra karakteri Orta Dünya’nın 2. Çağ’ında yer almıyor. Game of Thrones 8. sezon felaketinden sonra sığınacak bir liman arayan fantastik dizi seyircileri ve Orta Dünya severler çok büyük beklenti içerisinde. Bu haberin Amazon tarafından direkt olarak duyurulmuş olmaması gönüllere biraz su serpse de tanınmayan bir oyuncunun ve kitaplarda yer almayan bir karakterin dizi için tercih edilmiş olması bizleri düşündürüyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

the lord of the rings rings of power yüzüklerin efendisi güç yüzükleri galadriel

TheOneRingNet, Rings of Power etkinliğinde gösterilen 6 klibin detaylarını paylaştı!

Comic-Con’un Rings of Power oturumu günün ilk paneli olarak 22 Temmuz Cuma günü 10.30’da gerçekleşti. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir