Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin Merry’si Dominic Monaghan Güç Yüzükleri dizisi hakkında düşüncelerini paylaştı

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Meriadoc Brandybuck karakterini canlandıran Dominic Monaghan, Moonhaven isimli yeni dizisi ve Moriarty: The Devil’s Game isimli yeni projesini tanıtmak için katıldığı bir YouTube programında Güç Yüzükleri hakkında düşüncelerini paylaştı.

Dominic Monaghan Güç Yüzükleri dizisini yorumluyor:

dominic monaghan güç yüzükleri

Programın sahibi ve sinema eleştirmeni Josh Wilding, Dominic Monaghan’a parçası olduğu franchise’ın farklı bir hikayesinin bir dizi olarak dijital platforma aktarılması hakkında ne düşündüğünü soruyor. Dominic Monaghan ise birebir şu cümleleri kuruyor:

Bence mahsuru yok! Artık içerik üretme yöntemimiz bu şekli alıyor. Bence şimdi Peter Jackson’ın film serisini yapmaya kalksanız, bazıları genişletilmiş versiyonlar için üç saat yirmi dakikayı zorluyor, insanlar şöyle derdi: ‘Bunu yapamayız. Yeterli alanımız yok.’ Günümüz insanı içeriklerinin biraz daha küçük parçalar halinde olmasını istiyor. Ben de aynısını düşünüyorum!

Kreatif insanların bu dünyayı farklı bir şekilde ele almalarını izlemek harika ve onlara bu konuda şans diliyorum. Diziyi izleyeceğim ve Billy Boyd ile yaptığımız podcast’te de dizi hakkında konuşacağız.

Dominic Monaghan, MovieWeb ile gerçekleştirdiği bir başka röportajında Güç Yüzükleri dizisinde yer alan oyunculara tavsiyelerde bulunuyor.

Yüzüklerin Efendisi projesinde çalışan herkese tavsiyem, ellerinden geldiğince tadını çıkarmalarıdır. Bu, kariyerleri boyunca çalıştıkları en iyi işlerden biri olabilir ve bunu yaparken tüm zaman boyunca stresli olmak istemezsiniz çünkü [eğer stresli olursanız] birkaç yıl sonra fark edeceksiniz ki şimdiye kadar yaptığınız en iyi işi sanki uyurgezer gibi yapmışsınız.

Güç Yüzükleri dizisinden 2.5 dakikalık teaser trailer

Çok uzun süredir beklediğimiz fragman tadındaki yeni teaser trailer genel anlamda oldukça beğeni topladı. Yeni teaser trailer bir öncekinin bıraktığı yerden, yani Numenor’dan başlıyor. Elendil, İsildur, Pharazon, III. Durin ve daha pek çok yeni karakter ile farklı bir Numenor liman şehri ile cüce konağı Khazad-dum gibi birçok farklı yerleşim yerini de görmüş olduk. Güç Yüzükleri teaser trailer’ının detaylarını saniye saniye incelediğimiz videoyu izlemeyi unutmayın! Çok daha detaylı inceleme için Twitch kanalımızdaki canlı yayının kaydını buradan izleyebilirsiniz.

The Lord of the Rings: Rings of Power yani Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi 2 Eylül 2022 tarihinde Amazon Prime Video’da yayınlanacak. Beş sezon süreceği düşünülen dizinin, her sezonunun 8’er bölümden oluşacağı kesin diyebiliriz.

the lord of the rings rings of power yüzüklerin efendisi güç yüzükleri adar dominic monaghan güç yüzükleri

Peki Güç Yüzükleri dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte bu konu tam bir muamma. Henüz elimizde hiçbir net veri yok. Dijital yayın platformlarının dizilerinin düzenli bir sezon aralığı bulunmuyor. Kimi yapımlar 1 senede kimisi ise 2 senede bir sezon yayınlıyor. Hatta utanmasalar 10 yılda bir yayınlayacaklar. Neyse sakinim.

Hatırlayacak olursanız 2021 yılının ortalarında ikinci sezonun çekimlerine Yeni Zelanda yerine Birleşik Krallık’ta devam edileceği haberini yayınlanmıştık ve dizinin 2022’nin Ocak ayında yeni evine taşınacağı belirtilmiştik. Bu durum ikinci sezonun gecikmesine yol açar mı açmaz mı henüz bu konuda bir netlik yok ancak hem taşınma işleminin erken başlaması hem de Amazon’un ayırdığı kaynak düşünülürse bir gecikme yaşanma ihtimali oldukça düşük görünüyor. Aksi belirtilmediği müddetçe seneye Eylül ayında ikinci sezonun yayınlanmasını bekliyoruz.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak 12: Dominic Monaghan Güç Yüzükleri dizisi hakkında düşüncelerini paylaştı.

Mutlaka Okuyun!

Güç Yüzükleri'nin 2. sezonu çok daha iyi olacak.

İsveçli Yönetmen Brändström: “Güç Yüzükleri’nin 2. sezonu çok daha iyi olacak!”

Yüzüklerin Efendisi dizi ekibi eleştirileri dinliyor: “Güç Yüzükleri’nin 2. sezonu çok daha iyi olacak.” Yüzüklerin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir