Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin ilk trailerı 13 Şubat’ta yayınalanacak!

Amazon Prime Video’nun uzun süredir beklenen dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri’nin ilk trailerı Amerika’da yapılacak Super Bowl şampiyonası arasında 13 Şubat’ta yayınlanacak.

Prime Video geçtiğimiz günlerde özel bir duyuru videosu ile Yüzüklerin Efendisi dizisinin adının The Lord of the Rings: Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri) olacağını açıklamıştı. Bu haberden çok kısa bir süre sonra yıllardır bir haber zerresi bekleyen biz hayranları oldukça heyecanlandıran 23 farklı karakter posteri yayınladı. Bugün ise dizinin ilk trailerının 13 Şubat‘ta yayınlanacağı duyuruldu. Özetle, 2 Eylül 2022‘de yayınlanacak The Lord of the Rings: Rings of Power dizisi ile ilgili önümüzdeki süreçte çok sayıda içerik yayınlanacağa benziyor.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İçin Elfçe Duyuru!

The Lord of the Rings Rings of Power Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Trailer Fragman

Prime Video dizinin ilk trailerının yayın tarihini 10 saniyelik bir videoda Elfçe “paenel en nínue” yani Şubat 13 yazısı göstererek duyurdu. Bizler de 13 Şubat tarihinde bütün sosyal medya hesaplarımızda ve Twitch kanalımızda canlı olarak dizinin ilk trailerını birlikte izleyeceğiz. Sizler de şimdiden YouTube ve Twitch kanallarımıza yerinizi almayı unutmayın.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

The Lord of the Rings: Rings of Power dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

Mutlaka Okuyun!

Güç Yüzükleri 2. Sezonu Tamamen Kötülerle İlgili

Güç Yüzükleri 2. Sezonu “Tamamen Kötülerle İlgili”

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinin yapımcıları 2. sezonun “tamamen kötülerle ilgili” olduğunu ve herkesin sağ …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir