Sony Durmuyor: Black Cat ve Silver Sable Geliyor!

Venom, Black Cat, Silver Sable… Sony kendi Örümcek Adam evrenini mi kuruyor?

Sony, bu ayın başlarında başrolde kadın karakterlerin olacağı bir film çekmek istediğini ve bunun için çalışmalar yaptığını belirtmiş, geçenlerde de haberini verdiği Venom filmiyle birlikte kendi Örümcek Adam evrenini yaratmak istediğini bizlere bir şekilde belli etmişti. Şimdi ise niyetlerinde aslında ne kadar ciddi olduğunu görür gibiyiz: Black Cat and Silver Sable.

Senaryo yazarının ise Thor: Karanlık Dünya, Thor: Ragnarök‘dan bildiğimiz ve aynı zamanda bir çizgi roman yazarı Christopher Yost olduğu açıklandı. Yost’un Westworld‘ün yaratıcısı Lisa Joy tarafından yazılan senaryodan temel alarak yeni bir senaryo yazacağı açıklandı.

Çıkış tarihi için de elimizde net bir bilgi olmasa çok geç olacak gibi gözükmüyor. Sony, en yakın zamanda bir yönetmen bulup Black Cat and Silver Sable filminin çekimlerine bu sonbaharda gibi başlamak istiyor.

Venom’da da olacağı gibi bu film de elbette Marvel Studios’dan olmayacak. Ancak hem Spider-Man: Homecoming hem de Venom’un yapımcılığını üstlenen Matthew Tolmach ve Amy Pascal, bu filmde de yapımcı olarak yerlerini alıyorlar.

Şimdilik elimizdekiler bu kadar. Gelişmeler oldukça aktarmaya yine devam edeceğiz. Son olarak, Örümcek Adam’ın veya Tom Holland’ın bu filmlerde görünüp görünmeyeceği bilmiyoruz. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Marvel Sinematik Evreni’nde Ampüte Karakterler

Marvel evrenini oluşturan çoğu filmlerde bir ampütasyon sahnesi yer alıyor. Marvel Stüdyoları‘nın yöneticisi ve bütün …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir