Black Panther Sonunda Yönetmenine Kavuştu!

Black Panther Ryan Coogler’a Emanet!

blackpantherryancoogler-165510

Marvel Stüdyoları, gerçekleştirdiği basın toplantısında, son zamanların en iyi filmlerinden Creed‘in ve Fruitvale Station’ın yetenekli yönetmeni Ryan Coogler’in; Chadwick Boseman’ın başrol oynadığı Black Panther solo filminin yönetmen koltuğunda oturacağını duyurdu.

Resmi basın duyurusu şu şekilde:

“Marvelciler! Resmi olarak, Ryan Coogler’ın 16 Şubat 2018’de çıkacak olan Black Panther filmini yöneteceğini duyuruyoruz!”

Başrolümüz Chadwick Boseman, önce 6 Mayıs’ta sinemalara çıkacak olan Captain America: Civil War’da karakterini bizlerle tanıştıracak. Daha sonra Black Panther’de tekrar bizlerle olacak.

Yapımcı Kevin Feige bu konuda şöyle diyor:

“Böylesi yetenekli bir yönetmeni Marvel ailesine kattığımız için çok şanslıyız. Ryan’ın ilk iki filminde gösterdiği başarı, onu bizim için Black Panther yönetmeni olarak en üst sıraya taşıdı. Hayranların hepsi Black Panther’i kendi filminde görmek için sabırsızlanıyor. Ve biliyoruz ki, Ryan’ı seçerek, T’Challa’nın hikayesini anlatacak en doğru ismi bulduk.”

Coogler ilk ödüllü filmi Fruitvale Station’ı 2013 yılında kendi yazdı ve yönetti. En son Altın Küre Ödüllerinde Sylvester Stallone’a ödül kazandıran filmi Creed ile adını listelerin üst sırasına taşıdı.

Black Panther yaklaşık 50 yıldır Marvel evreninin en önemli karakterlerinden biri. Kendisi teknolojik açıdan çok gelişmiş olan Wakanda’nın kralı. Ve ikinci kişiliği Panther ise bir çok macerada Avengers ile aynı cephede bulunmuş bir karakter.

Creed’de mükemmel bir başarı ortaya koyan Ryan Coogler’in, Black Panther’de de aynı başarıyı göstereceğine hiç şüphe yok.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir