Bohemian Rhapsody filminin yeni yönetmeni belli oldu!

Queen grubunun solisti Freddie Mercury‘nin hayat hikayesini anlatacak olan “Bohemian Rhapsody” filminin çekimleri, filmin yönetmeni Bryan Singer‘ın ortadan kaybolması sebebi ile durdurulmuştu. X-Men filmlerinden tanıdığımız Bryan Singer’ın Bohemian Rhapsody setini sık sık aksattığı ve Şükran Günü sonrasında da sete gelmediği için yapım firması tarafından işine son verildi. Bryan Singer hasta bir aile bireyi ile ilgilendiğini iddia ederek görevine son verilmesine itiraz etti. 20th Fox Century, Eddie the Eagle filminin de yönetmeni olan Dexter Fletcher ile anlaştığını açıkladı.

https://i0.wp.com/cdn2.darkhorizons.com/wp-content/uploads/2017/09/bohemian-rhapsody-live-aid-set-pics-video.jpg?resize=551%2C367

Filmde Freddie Mercury‘yi Mr. Robot dizisinden tanıdığımız Rami Malek‘in canlandıracağı haberi filme büyük ilgi uyandırmıştı. Türkiye’de ne zaman gösterileceği bilinmeyen filmin Amerika’da 25 Aralık 2018 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Kaynak

Mutlaka Okuyun!

X-Men serisinin yeni filmi Dark Phoenix’ten ilk görüntüler!

X-Men serisi devam ediyor. Yeni X-Men filmi çizgi romandan klasik bir konu olan “Dark Phoenix” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir