Captain America: Civil War’dan İlk Fragman Yayınlandı

Captain America Ciwil War

Marvel’den Captain America: Civil War’a ait ilk fragman ve poster nihayet yayınlandı. Anthony Russo ve Joe Russo’nun yönetmenliğini üstlendiği Civil War’da Robert Downey Jr, Chris Evans, Sebastian Stan, Jeremy Renner, Anthony Mackie, Scarlett Johansson, Paul Rudd ve Elizabeth Olsen gibi oyuncular bulunuyor.

Mayıs ayında bizlerle buluşacak olan filmin konusu ise şöyle:

Civil War, Avengers: Age of Ultron’un bıraktığı yerden; Steve Rogers’ın yeni Avengers takımıyla birlikte insanlığı koruma görevinden devam ediyor. Avengers’ın içinde bulunduğu başka bir uluslararası olay büyük bir sivil zayiat ile son bulunca; takımın hareketlerini inceleme altına almak için sayılabilir bir sistem kurulması ve bir karar hükümeti kurulması üzerine politik baskılar artar. Yeni mevcut durum, dünyayı yeni ve alçak bir hainden korumaya çalışan Avengers’ın arasını açar. Marvel çizgi romanlarında Mark Millar/Steve McNiven tarafından ortaya çıkarılan süperkahraman vs. süperkahraman fikrinden ipuçları alınarak; ortaya Tony Stark’ın Steve Rogers ile karşı karşıya geldiği yeni bir hadise çıkar. Stark’ın aksine Rogers; Black Widow, Vision, Scarlett Witch, Falcon ve Hawkeye’dan oluşan takımına hala liderlik yapmayı ve başladığı işe devam etmeyi düşünür. Ancak taraf seçme burada bitmez. İşin içine Black Panther ve Peter Parker da girer.

Captain America: Civil War 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Mutlaka Okuyun!

Snowpiercer filmi diziye uyarlanıyor!

Bong Joon-Ho‘nun Le Transperceneige adlı çizgi romandan uyarladığı ve yönetmenliğini üstlendiği Snowpiercer filmi TV dizisine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir