Sherlock Holmes 3 filminin vizyon tarihi değişti!

Sherlock Holmes

Sir Arthur Conan Doyle‘un 1854 yılında yarattığı Sherlock Holmes serisi onlarca yapıta kaynak oldu. Beyaz perdede ardı arkası kesilmeyen esinlenmeler ve birebir uyarlamalar seyrettik. 1939 yılında başlayan bu sinema uyarlaması furyasına 2009 senesi Aralık ayında bir yenisi eklenmişti. Robert Downey Jr.  ve Jude Law‘ın başrolleri paylaştığı bu yeni film oldukça beğenilmiş ve ikincisi çekilmişti. 2011 yılında Sherlock Holmes: A Game of Shadows ile devam eden serinin 3. filmi duyurulmuş ve onaylanmıştı.

Daha önce 2019 yılının Aralık ayı olarak belirlenen yayın tarihi 25 Aralık 2020’ye ertelenmişti. Yeni yapılan bir açıklamayla filmin gösterimi tekrar ertelendi. Yeni tarih 2021 yılının Aralık ayı olarak belirlendi.

Sherlock Holmes

Bu ertelemelerin sebebi henüz resmi olarak açıklanmadı. İlk iki filmin yönetmeni Guy Ritchie‘nin adının hiçbir duyuru da yer almaması yönetmen krizi iddiasını ortaya çıkarıyor. 2010 yılında yayınlanmaya başlayan Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın ünlü karakterleri canlandırdığı dizinin finalinin beklendiğini iddia ediyor. Ancak Sherlock Holmes dizisi 2017 yılında son bölümünü yayınladı. Böyle bir durumda 2021 çok geç bir tarih.

İlk filme ait fragman.

Eğer Orta Dünya hayranıysanız, bizi TwitterInstagram ve Facebook üzerinden takip etmeyi unutmayın!

Yüzüklerin Efendisi dizisiyle ilgili son haberleri takip etmek için portalımıza, Orta Dünya ile ilgili tartışmalara katılmak için de forumumuza mutlaka bir göz atın.

YouTube ve Twitch kanallarımıza da bekleriz.

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir