Captain Marvel Avengers: Age of Utron’dan Kesilmiş!

Anlaşılan Captain Marvel’in Şanssızlığı Sandığımızdan Daha Çokmuş

captain marvel

Genellikle çoğu filmler çekilmeye başlanır, yayınlanır, izlenir ve işte bu kadar; biter. Ancak iş çizgi roman filmlerine, daha doğrusu Marvel filmlerine gelince, filmden daha çok, film sonrası konuşulur. Biz de, Captain Marvel’in Avengers; Age of Ultron ile ilişkisine burada geliyoruz. Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, bir soru cevap etkinliği sırasında başlarda Captain Marvel’in Age of Ultron’un bir parçası olduğunu anlattı. Bir hayran tarafından filmin sonundaki takımlarla ilgili sorusunda üstü kapalı bir şekilde Captain Marvel’in sorulduğunu anlayan Feige gülerek şöyle dedi:

“Hepiniz Captain Marvel dedikoduları peşinde koşuyorsunuz. Planların birine, Captain Marvel da vardı, evet. Ancak bu hikayenin içine, daha önce bahsedilmemiş yepyeni bir karakteri sokmak uygun gözükmedi. Bu onu ziyan etmek olurdu. Kendi solo filmi yola çıktığı zaman, onu çoktan başarısız bir şekilde tanıtmış olurduk.”

Hatırlayacağınız gibi filmin son sahnesinde Captain America ve Black Widow yeni takımı kuruyorlardı. Yeni Avengers; Falcon, War Machine, Vision ve Scarlet Witch’ten oluşuyordu. Eğer Captain Marvel kesilmemiş olsaydı, bu sahnede yer alacaktı. Captain Marvel ise çıkış tarihini 2 Kasım 2018 olarak almış durumda. Bu da Avengers Infinity War serisinin birinci ve ikinci filmi arasında yer alıyor. Buradan Captain Marvel’in eninde sonunda Avengers’a katılacağını çıkarabiliriz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

Mutlaka Okuyun!

Samuel L. Jackson’un Infinity War Endgame hakkındaki açıklaması ve Nick Fury teorisi!

*Avengers Infinitiy War filmini izlemeyenler için spoiler uyarısı.* Konu Avengers 4 Endgame veya Infinity War …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir