Civil War Fragmanından Yakaladığımız 5 Önemli Sahne!

That’s something that the world no longer tolerate. -Ross

captain america

Uzun zamandır beklediğimiz Captain America: Civil War fragmanı bugün erken saatlerde Jimmy Kimmel Live şov programında yayınlandı ve online olarak da bizlerle buluştu. Henüz izlemediyseniz sizi hemen böyle alalım.

Şimdi ise, comicbook.com’un katkılarıyla, fragmandan yakalanan 5 önemli sahneyi sizlerle buluşturuyoruz. Bu kadar önemli ve bu kadar uzun zamandır beklenen bir fragmanı 5 sahneye indirmek tabi ki kolay değil, ancak en azından ışık tutulması gerek noktaları görebilirsiniz. Buyrun başlayalım:

Black Panther

black panther

2017’de kendi solo filmini çıkarmadan önce, Chadwick Boseman’ın canlandırdığı Black Panther’i Civil War’da göreceğiz. Fragmanda ise T’Challa’yı ilk kez hareket halinde görüyoruz.

Yalnızca hareket ettiğini değil, aynı zamanda ilk sahnelerinde ciddi bir biçimde birilerinin canına okuduğunu da görüyoruz. Ki bu da Captain America’dan başkası değil. Captain America’ya bir tekme atıyor ve takip edilirken tıpkı bir araba kadar hızlı koşuyor.

Daha önceden Black Panther’in iki takım arasında nötr kalacağı söylenmişti ancak görünüşe göre pek Captain America canlısı bir arkadaş değil.

“Biz de Arkadaştık”

iron man

Sanırız Civil War ile birlikte, daha önce hiçbir Marvel filminde görmediğimiz kadar duygusal sahne göreceğiz.

Tony Stark ve Steve Rogers arasında geçen bu diyalog Marvel hayranlarını tam kalpten vuruyor. Captain Tony’e “Üzgünüm, ama o benim arkadaşım” dedikten sonra Tony’den gelen cevap gözlerimizi yaşartıyor: “Ben de öyleydim”

Ayrıca, yerde yatan Rhodey’in muhtemel ölmüş olması da oldukça üzüyor.

Savaşa!

battle

Tüm sözler söylendi ve artık kahramanlarımız savaşa hazır!

Bir dakika. Öncelikle; Scarlet Witch uçuyor!

Bu sahneyle başlayan ve gerisinde göreceğimiz müthiş aksiyon; büyük ihtimalle 2012 yılında çıkan Avengers’taki New York Savaşı sahnelerinden beri göreceğimiz en büyük aksiyon olacak. Başta sekiz muhteşem kahraman olmak üzere, tam bir süperkahraman kavgası izleyeceğiz!

Thunderbolt Ross

ross

Onu hatırladınız değil mi? Incredible Hulk’ta maharetini baya göstermişti.

Bu adamın süperkahramanlarla hiç arası yok, haliyle Registration Act’ı duyurmak için daha iyi bir karakter düşünülemezdi.

Bucky & Captain America VS Iron Man

Bucky-Cap-Iron Man

Bu fragmanda yaşadığımız aksiyonun haddi hesabı yok. Falcon’un müthiş uçuşları, Black Panther ve Captain America’nın kavgası, Scarlet Witch’in uçması…

Ancak şu sahne… Captain America ve Bucky’nin Iron Man’e karşı inanılmaz bir ekip olduğu sahne… Kesinlikle hepsinden daha aksiyonlu!

İşte uzun zamandır beklediğimiz ve beklediğimize değen bu muhteşem fragmandan yakaladığımız 5 önemli sahne bu şekildeydi. Peki siz bu sahneler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de yakaladığınız önemli sahneler var mı?

Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanı yayınlandı!

Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanında neler oluyor? Öncelikle fragmanda emeği geçen herkesi tebrik etmek …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir