Civil War’dan Yeni Synopsis ve Concept Art Yayınlandı!

Tüm Avengers birbirine karşı!

captain-america-civil-war-poster-160661

Marvel Stüdyoları, Captain America: Civil War için yeni bir resmi synopsis yayınladı.

İşte yeni resmi synopsis:

Captain America: Civil War, Steve Rogers’ın insanlığı koruma çabalarını sürdüren Avengers için yeni bir ekip oluşturmasını ele alır. Ancak Avengers’ın yer aldığı başka bir olay daha sivil zayiat ile son bulunca, takımın bir yönetim kurulu tarafından izlenip yönetilmesi ve hesap verilebilir bir sistem kurulması üzerinde politik baskılar artar. Yeni mevcut durum Avengers’ı dağıtır ve iki tarafa ayırır – biri Steve Rogers ve onun hükümet müdahelesi olmadan insanları korumaya devam eden bir Avengers arzusu tarafından yönetilir, diğeri ise Tony Stark’ın hükümet gözetimini ve hesap verilebilirlik ilkesini destekleyen süpriz kararı tarafından yönetilir.

Marvel’den Captain America: Civil War’ın oyuncu kadrosunda Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Emily VanCamp, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Frank Grillo, William Hurt ve Daniel Brühl bulunuyor.

Yapımcılığını Kevin Feige’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Anthony & Joe Russo bulunuyor. Baş yapımcılar listesinde ise Louis D’Esposito, Alan Fine, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Nate Moore ve Stan Lee bulunuyor. Senaryo Christopher Markus & Stephen McFeely’nin kaleminden çıkıyor. 

Tarafınızı seçin ve iki takım arasında yaşanacak olan kesintisiz aksiyona hazır olun.

Captain America: Civil War, 6 Mayıs 2016’da sinemalarda olacak.

Kaynak: Marvel.com

Yeni synopsis ile birlikte Total Film dergisinden yeni bir concept art geldi.

captain-america-civil-war-concept-art-from-total-film-163294

Görselde Captain America Takımı ile Iron Man Takımı arasındaki savaşı görüyoruz. Çoğunlukla ikili ikili ayrılmış durumdalar, yalnızca Hawkeye tek başına görünüyor. Captain America ile Iron Man, Scarlet Witch ile Vision, Black Widow ile Ant-Man, Black Panther ile Winter Soldier ve Falcon ile War..Hammer(?) karşı karşıya gelmiş görünüyor.

War Hammer’in ne alaka olduğundan biz de emin değiliz. Bir ihtimal Total Film hata yapmış ve War Machine’in adını yanlış yazmış olabilirler. Diğer bir ihtimal de War Machine, tıpkı Iron Patriot’ta olduğu gibi isim değişikliğine gitmiş olabilir.

İşte Civil War’dan son haberler bunlar. Siz yeni synopsis ve yayınlanan yeni görsel hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Sherlock Holmes 3 filminin vizyon tarihi değişti!

Sir Arthur Conan Doyle‘un 1854 yılında yarattığı Sherlock Holmes serisi onlarca yapıta kaynak oldu. Beyaz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir