Doctor Strange Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Teach Me!

cf5nqhcxiae59i9-jpg-large

Benedict Cumberbatch’in merakla beklediğimiz karakterinin dış görünüşüyle daha önce karşılaşmıştık. Peki kendini çevreleyen gizem ve büyüyle birlikte Doctor Strange olarak nasıl davranıyor sizce? Marvel’in yeni bombası Doctor Strange filminin ilk teaser fragmanıyla bu sorumuzun cevabını alıyoruz. Daha doğrusu, Strange’in güçleriyle bütünleşmeden önce nasıl davrandığını görüyoruz.

Hikayeyi çoktan biliyor olabilirsiniz. Ama biz yine de şöyle bir üstünden geçelim. New York’un yetenekli cerrahı Stephen Strange’in dünyası, geçirdiği bir araba kazasından sonra tamamen alt üst olur. Yeteneklerini yeniden kazanmak için, Tilda Swinton’un canlandırdığı Ancient One (Kadim Olan) olarak tanınan bir büyücüye ve sağlıkçıya başvurur. Chiwetel Ejiofor canlandırdığı Baron Mordo da onun gibi bir büyü öğrencisidir, ve büyük ihtimalle gelecekteki rakibi olacaktır. Rachel McAdams’ın karakteri ise yine bir New Yorklu cerrahtır ve Strange’ın insani yönünü korumasına yardımcı olacaktır. Ve son olarak da, hala detaylarını bilmediğimiz kötü karakterimizi canlandıran Madd Mikkelsen’e ilk bakışımızı yapıyoruz.

Bu film için ‘oldukça garip şeyler’ olacağı sözünü almıştık ve ilk fragmandan gördüğümüz kadarıyla bunu fazlasıyla alacağız. Strange, güçlerini farklı boyutlarda kazanmaya başlıyor (ki buna Ant-Man filminde karşılaştığımız Quantum Realm da dahil) ve yönetmen Scott Derrickson bu boyutların hepsini 3D olarak beyaz perdeye aktarmayı planlıyor.

Doctor Strange 28 Ekim’de İngiltere’de, 4 Kasım’da Amerika’da sinemalarda olacak.

Aşağıda fragmanı izleyebilir ve filmin yayınlanan ilk posterini görebilirsiniz. Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.

doctor-strange-uk-poster

Kaynak: empireonline.com

Mutlaka Okuyun!

Sherlock Holmes 3 filminin vizyon tarihi değişti!

Sir Arthur Conan Doyle‘un 1854 yılında yarattığı Sherlock Holmes serisi onlarca yapıta kaynak oldu. Beyaz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir