Dünya 2’den Killer Frost ve Deathstorm’a Detaylı Bakış

Sevimli (!) Caitlin ve Ronnie Çiftimize Bir de Böyle Bakın!

The Flash -- "The Man Who Saved Central City" -- Image FLA201b_0100b -- Pictured (L-R): Robbie Amell as Ronnie and Danielle Panabaker as Caitlin Snow -- Photo: Cate Cameron /The CW -- © 2015 The CW Network, LLC. All rights reserved

Sezon arasından sonra geri dönen Flash’ta bu kez, Barry Allen ve arkadaşları Dünya 2’den gelen bazı tanıdık yüzler görecekler. Killer Frost ve Deathstorm!

Entertainment Weekly sayesinde, süper kötü ikilimize detaylı bakma şansı yakalıyoruz. “Welcome to Earth-2” adlı bölümde karşımıza çıkacak olan Killer Frost ve Deathstorm, bizim sevimli doktorumuz Caitlin Snow ve onun bir ölüp bir dirilen nişanlısı Ronnie Raymond’ın Dünya 2’deki versiyonları oluyorlar.

Yapımcılarımızdan Andrew Kreisberg yeni bölümlerle ilgili şunları söylüyor:

“Bu insanlardan bazıları farklının da ötesindeler. Örneğin Wells size farkı geliyordu değil mi? Siz şimdi bir de diğer ekip üyelerinin farklılıklarını görün. İşte o zaman aslında Wells’in o kadar da farklı ve çılgın olmadığını anlayacaksınız. Ayrıca sizler için sakladığımız birkaç süprizimiz daha var”

Flash, Salı günü CW’de geri dönüyor! Siz de bu sırada ‘kuul’ ikilimiz Killer Frost ve Deathstorm’un resimlerinin tadını çıkarın:

 

Mutlaka Okuyun!

SDCC’den Merakla Beklediğimiz 6 DC Haberi!

Justice League, Wonder Woman, Suicide Squad, Arrow ve Flash! Bu haftasonu San Diego Comic-Con hayranlara …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir