Justice League Setinden Tanıdık Bir Yüz: Karşınızda Deathstroke!

Batman’den Sosyal Medya Süprizi!

maxresdefault

Merakla beklediğimiz Justice League filminin başrollerinden ve yapımcılarından olan Ben Affleck bütün DC hayranlarının ağızlarını bir karış açık bırakacak bir paylaşımda bulundu! İşte herkesin merakla beklediği o sorunun cevabı: Evet. Deathstroke filmde olacak!

Biz bunu nasıl öğrendik? Sevgili Batman’imiz birkaç gün önce Twitter’dan Deathstroke’ın yeşil ekran görüntülerinden birini paylaştı. Ve resmen i-na-nıl-maz! Gözlerimiz kamaşıyor Deathstroke Bey.

O meşhur videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=XD35Rps11SA

Justice League’ın prodüksiyonu devam ediyor. Birkaç hafta sonra ise çekimlerin tamamen bitmesi bekleniyor. Bu da demek oluyor ki filmden göreceğimiz tek video bu olmayacak. Daha fazlası yolda…

Bunun yanında solo Batman filmiyle de uğraşan yapımcı, senarist, oyuncu ve bizzat yönetmen olan Affleck; kendi filmi hakkında da bir açıklamada bulunuyor:

“Elimde bir senaryo var. Hâlâ üzerinde çalışıyoruz. Ancak ben henüz bunu bir Batman filmine dönüştürecek kadar memnun değilim. Çünkü en yüksek standartlarda olmasını istiyorum.”

Senaryo ne zaman hazır olursa filme o zaman başlayacağını da ekleyerek bitiriyor sözlerini Affleck.

Justice League’in setinde şuan diğer filmler için çekim yapıldığını ise henüz duymadık. Yalnızca bu yılın başında Zack Snyder’in Suicide Squad için bir sahneyi Justice League setinde çektiğini biliyoruz. Bu sahne Captain Boomerang’ın Flash tarafından yakalandığı sahneydi. Ancak Captain Boomerang’ın oyuncusu Jai Courtney, Flash’ı canlandıran Ezra Miller ile aynı sette bulunmadı. Miller ve Snyder bu sahneyi Londra’da çektiler ve filmde kullanması için David Ayer’e gönderdiler.

Bu bizim Deathstroke’ı ilk görüşümüz değil tabi ki. Kendisini daha önce Manu Bennett’in harika oyunculuğuyla CW dizisi Arrow’da da görmüştük. Dizinin üçüncü sezonundan sonra bir daha karşılaşmadık ama.

Şimdi. Milyonların aklında tek bir soru: Deathstroke’ı kim oynayacak?

İster misiniz yine Manu Bennett oynasın. Sizce nasıl olur? Tahminlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

UPDATE! Deathstroke’ın oyuncusu belli oldu. Deathstroke’ı artık Joe Manganiellonun müthiş oyunculuğu ile göreceğiz.

joe-manganiello-deathstroke-suicide-squad-2016

Justice League 17 Kasım 2017’de sinemalarda olacak.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

Öneri listesi tadında, IMDb’ye göre 2017’nin en iyi 10 filmi!

Yeni yıla girmeye çok az kalmışken 2017 yılında hangi filmleri izlediğimize bir bakalım istedik. Öneri …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir