Fantastic Beasts’den İlk Fragman Yayınlandı

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminden ilk fragman yayınlandı.

Senaryosunu J.K. Rowling’in yazdığı, yönetmenliğini son dört Harry Potter filminin de yönetmeni olan David Yates’in yaptığı Fantastic Beasts and Where to Find Them’in ilk fragmanı sonunda yayınlandı. Bizleri Harry Potter serisinden 70 yıl öncesine, New York’a götüren yeni yapım Newt Scamendar’ın maceralarını konu alacak.

2016’da göreceğimiz filmin başrollerinde ise Eddie Redmayne (The Theory of Everything), Katherine Waterston (Inherent Vice), Dan Fogler (The 25th Annual Putnam County Spelling Bee), Alison Sudol (Transparent), Ezra Miller (Trainwreck), Samantha Morton (Sweet and Lowdown) ve Jon Voight gibi oyuncular yer alıyor.

Filmin resmi konusu ise şöyle:

Alışılmadık magizoologist Newt Scamander güvenilir yıpranmış bavuluyla birlikte New York’a gelir. Bu bavul göründüğünden çok, çok ve çok büyük olan büyülü bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklara ev sahipliği yapmaktadır. Scamender bu gezilerinde, Amerikan büyü topluluğunun Muggle’lardan korku içinde saklandıklarının farkına varır ve burada büyücülerin ortaya çıkma tehlikesinin, İngiltere’den daha büyük sorun yarattığını anlar. Fantastik Canavarlar; eşsiz yeteneklere sahip İngiliz büyücünün büyüfobik Amerika’ya yaptığı yolculukta, kesinlike çok tehlikeli olan bazı yaratıkların bavuldan dışarı çıktığında ne olacağının hikâyesidir.

Kaynak: Comicbook

Mutlaka Okuyun!

Yapay Zekadan Yeni Bir Harry Potter Öyküsü

Harry Potter Gün geçmiyor ki Yapay Zekalar(AI) insanlığın yerine geçmek için bir adım daha atmasın. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir