Finding Dory Fragmanı ve Posteri Yayınlandı!

O’nu hatırladınız mı? Nemo ve babasının sevimli yardımcısı…O artık ‘Kayıp Balık Dory’

finding-dory-poster

Pixar, 2003 yılının animasyon yıldızı Finding Nemo‘nun devam filmi olan Finding Dory için ilk fragmanını ve posterini yayınladı. Fragman, Dory’nin seslendirmesini yapan Ellen DeGeneres‘in sunduğu Ellen Show aracılığıyla izleyiciyle buluştu.

Finding Dory, arkadaş canlısı ve sık sık hafıza kaybı yaşayan sevimli mavi balığımızın sevdikleriyle yeniden bir araya gelmesini anlatıyor. Bunu anlatırken de büyük-küçük herkese ailenin önemini yeniden öğretiyor.

Fragmandan öğrendiğimiz kadarıyla Dory bir uyur-yüzer. Ayrıca hafızasını kaybettiğini önceki filmden hatırlıyoruz. Görünüşe göre Dory’nin hafıza yerine gelmeye başlıyor ve kaybettiği ailesini bulmak için yollara düşüyor.

Seslendirme kadrosunda Ellen DeGeneres‘ten Dory‘i, Albert Brooks‘tan Marlin‘i, Diane Keaton‘dan Dory’nin annesi Jenny‘i ve Eugene Levy‘den Dory’nin babası Charlie‘yi duyuyoruz.

Ayrıca yan roller olarak Ed O’Neill‘den huysuz ahtapot Hank‘ı, Ty Burrell‘den beyaz balina Bailey‘i veKaitlin Olson‘dan yumuşak kalpli köpekbalığı Destiny‘nin sesini duyuyoruz.

Finding Dory, 17 Temmuz 2016‘da denizlerde olacak.

Fragmanı ve posterin tam boyunu aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir