The Good Dinosaur’dan Yeni Bir Fragman

Eğer çocukluğunuza dönüp, şöyle güzel bir duygulanmaya ihtiyacınız varsa; Disney/Pixar’ın yeni animasyonu The Good Dinsosaur size yardımcı olabilir.

dinosaur

The Good Dinosaur’un konusu şöyle:

Dünyadaki tüm yaşamı değiştiren o meşhur asteroid, bir gezegeni tamamen pas geçse ve devasa büyüklükteki dinozorların nesli tükenmese sizce nasıl olurdu? Pixar Animation Stüdyoları, sizi Arlo adındaki apotazor dinozorla ilginç arkadaşının dünyasına götürüyor. Birlikte gizemli ve çorak alanlarda gezerken, Arlo korkularıyla başa çıkmayı öğrenir ve aslında neler yapabildiklerinin farkında varır.

Şimdi izleyeceğimiz fragmanda ise küçük apotazor Arlo ve evcil ‘insanı’ Spot, tehlikeli arazilerde bir uçtan bir uca geçip, korkunç yaratıklarla ve süpriz arkadaşlarla karşılaşırken; bir yandan da Arlo’yu evine ulaştırmaya çalışıyorlar. Biz de fragmanda yeni dinozorlarla tanışıyoruz ve duygusal sahneleri yavaş yavaş görmeye başlıyoruz.

Buyrun fragmanı izleyelim:

Seslendirme kadrosunda Anna Paquin, Frances McDormand, Jeffrey Wright, Steve Zahn, A.J. Buckley, Sam Elliott ve Marcus Scribner gibi isimleri gördüğümüz The Good Dinosaur 25 Kasım 2015‘te sinemalarda olacak.

Peki siz bu yeni Disney-Pixar ortak çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? İzlenecekler listesine çoktan eklediniz mi? Yoksa siz de izlemek için ‘küçük kuzenini’ bekleyenlerden misiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: empireonline.com comicbook.com

 

 

Mutlaka Okuyun!

Moana’nın Yüzüklerin Efendisi’yle 16 Benzerliği

Yazı ufak miktarlarda Moana filminden spoiler içermekle beraber, teori tumblr kullanıcısı bouncingbumble‘a aittir. 1. Öncelikle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir