Game of Thrones Altıncı Sezondan Yeni Görseller!

Daha çok Arya, daha çok Sansa ve daha çok Khaleesi!

khal

En son yayınladığımız #bilmenizgerekenherşey derslerimizden Game of Thrones Altıncı Sezona Giriş 101 dersini okudunuz mu? Okuduysanız bizim için yeterli, sınav yapmıyoruz. Üstüne bir de çok güzel yeni resimler gösteriyoruz size. Ama okumadıysanız önce derse, sonra resimlere. Haydi bakalım.

HBO, Game of Thrones’ın Altıncı Sezonunun ilk bölümü için yepyeni görseller yayınladı. Yeni sezonun ilk bölümünün adı ise “The Red Woman” olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni görsellerde yine Sansa Stark ve Theon Greyjoy’u görüyoruz. Oldukça zor durumda gözüküyorlar. Arya’yı yine beyaz gözlerle bir kavganın ortasında görürken, Ramsay’i ise favori kızının cesedinin yanında düşünürken buluyoruz. Daenerys’i, yanında onu esir alan Khal ile birlikte gördüğümüzde ise aklımıza Khal Drogo geliyor ve yüreğimiz acımıyor değil hani. Ayrıca Cersei’yi son sezondan aklımızda kalan o acıklı bakışlarıyla görüyoruz yeniden. Bu sırada Dorne’ın güzel bahçelerinden de geri kalmıyoruz.

“The Red Woman”da göreceğimiz sahnelerden çoğunu biliyoruz: Jon Snow’un ölümü, Daenerys’in tutsak edilmesi ve Cersei’nin kızını yeniden görmesi.

“The Red Woman” bölümü David Benioff ve D. B. Weiss’in kalemlerinden çıkıyor ve Jeremy Podeswa tarafından yönetiliyor.

Resimleri aşağıda görebilirsiniz, yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: comicbook.com

Mutlaka Okuyun!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi!

George R. R. Martin, Lord of the Rings’i eleştirdi! Game of Thrones serisinin yaratıcısı George …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir